Gniew Północy

Daniel Komorowski Wydawnictwo: Replika Cykl: Furia wikingów (tom 2) powieść historyczna
Replika
Furia wikingów (tom 2)
powieść historyczna
2020-08-04

Jeśli czytaliście recenzję poprzedniej części, to wiecie, że trochę kręciłam nosem. Było dla mnie za dużo wątków, część bohaterów pojawiła się i tyle. Muszę na początku powiedzieć, że autor wykonał kawał dobrej roboty i popracował nad tymi kwestiami.

Nie mam żadnych zarzutów, jeśli chodzi o psychologię postaci. Nie skaczemy od jednego bohatera do drugiego, tylko skupiamy...

• Moje książki <3
  • Wyzwanie czytelnicze 2020