Komórki się pani pomyliły

Jacek Galiński Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Zofia Wilkońska (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
Zofia Wilkońska (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13

Co ta Zośka tutaj nawyprawiała?!

Książka “Komórki się Pani pomyliły” zaczyna się dokładnie w miejscu, gdzie skończyła się poprzednia część - “Kółko się pani urwało”. Okazuje się, że wcześniej szalona staruszka dopiero się rozkręcała, bo teraz to rozrabia na całego! Kolejny raz angażuje się w prywatne śledztwo, a poszukiwanie rozwiązania kryminalnej zagadki prowadzi ją...

Bardzo irytująca starsza pani, dotrwałem do końca tylko dzięki wspaniałej interpretacji p. Elżbiety Kijowskiej

Genialna książka. Pełna dobrego humoru. Zofia odkrywa stołówkę w szpitalu, poznaje generała ,ministra i biskupa, a także dostaje pracę w klubie nocnym. Polecam

Druga część przygód szalonej pani Zofii. W co tym razem wpakowała się staruszka?
Kolejny trup. Kolejne śledztwo na własną rękę. Tym razem pani Zofia za bardzo zbliża się do przestępców. Czy to wszystko może się dobrze skończyć?

Kolejna świetna książka 😁 Przygody staruszki jeszcze lepsze niż w poprzednim tomie. Specyficzny humor i podejście do życia starszej pani rozkłada...

Pani Zofia jak zwykle nie zawiodła. Kolejny tom przygód ponowie nie rozczarowuje. "Komórki się pani pomyliły" to świetna komedia kryminalna dla każdego.

Świetna kontynuacja książki "Kółko się pani urwało". Zofia wychodzi ze szpitala, ale nie spoczywa na laurach. Nie byłaby przecież sobą, gdyby siedziała w miejscu. Już wkrótce rzuca się w nowy wir niebezpiecznych przygód, poznaje nawet Generała!, a także wiele innych ciekawych postaci. Z zawrotną prędkością pakuje się w nowe kłopoty, a może nawet zdobywa pracę...?
Drugi tom...

„Komórki się pani pomyliły" - jest chyba moim faworytem z serii- właśnie przez to, że akcja jest dosyć płynna i mimo, że nie ma tam fajerwerków to wolę już monotonię od kontrowersyjnych zwrotów akcji, które osobiście raziły mnie w pierwszej i trzeciej części bardziej niż w tej. Gdyby się dało dostałaby ode mnie 6,5 :)

Pani Zofia jest wyjątkowa i niezastąpiona. Może trochę autora ponosi fantazja, ale dawki humoru starszej Pani rekompensują wszystkie ubytki. Czasami lubię przeczytać cos zabawnego, pozytywnego i seria Jacka Galinskiego jest rewelacyjna. Mozemy się wyłączyć i na prawdę pośmiać. Pani Zofia uzależnia.
Zdecydowanie zakupie kolejne części.
Polecam każdemu dlanoderwania się od...

Z całkiem ciekawej historyjki kryminalnej, zrobił nam się z tego niemały kryminał... Kontynuacja pierwszego tomu przygód Zofii Wilkońskiej.
W dalszym ciągu bawi, intryguje, lecz jakby już trochę mniej.
Wilkońska z poczciwej staruszki, bawiącej się w osiedlowego detektywa, wyrasta na naszych oczach do roli gangsterki. Czy jest to śmieszne? Na swój sposób tak, choć momentami...

Po przeczytaniu pierwszego tomu przygód Zosi,czyli “Kółko się Pani urwało” wiedziałam, że jak tylko druga część wpadnie w moje ręce będę musiała ją przeczytać. Zanim poznałam tę serię byłam pewna, że komedie nie są dla mnie, a tym bardziej komedie kryminalne, ale teraz wiem, że wcześniej nie trafiłam na nic tak zabawnego jak książki o rezolutnej staruszce, która swoim...

Dyskusje

1 476