Tego kwiatu jest pół światu

Marta Radomska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Tego kwiatu jest pół światu (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska
Tego kwiatu jest pół światu (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Niezobowiązująca poczytajka na luźny wieczór dla zestresowanych.

Relaksująca, zabawna historia z wątkiem kryminalnym, a dodatkowo z kotem jako jednym z bohaterów... po prostu super, biorę się za druga część. Polecam dla relaksu i odprężenia.

tódno się czytało jak dla mnie hoc pomysł na książkę jest fajny i zabawny tylko poco takie długie opisy bohaterki mai .ksiazka fragmetami zabawna i wciągajaca szkoda na prawdę ale jak ktos lubi to polecam ale ja nie ale moze jeszcze dam szanse nastepnym tomom

"Brakowało mi w tym mieszkaniu kwiatów. Choćby na półce pod telewizorem w salonie, jakiś niewielki bluszczyk, który dodałby pomieszczeniu przytulności."

Lubisz kwiaty doniczkowe?
Podziel się, jakie posiadasz :)

Ja mam jedną hortensje domową, jednego zamiokulkasa, trzy monstery (2 z nich pojadą do Polski), pięć storczyków, jednego bambusa, jedną bromelię oraz jednego...

Książka zabawna, wciągający wątek kryminalny, wątek miłosny. Zabawna i przyciągająca kłopoty jest również Majka. Całość lekko się czyta, dużo tutaj kotów, w ogóle od uratowania kota się zaczyna. Czy mężczyzna, który pomógł jej kota uratować to będzie ten jedyny? Czy koty go polubią? Bo na nich można polegać. Jak ułożą się losy Majki i tatuażysty Stevena przeczytamy w...

Mam wrażenie, że autorka ma kota na punkcie kotów. Tak bardzo umeczyła mnie ta ksiązka, że nawet nie byłam w stanie dobrnąc do połowy. A szkoda!

Cieżki styl pisania. Fabuła przeciągana na siłę.

Całkiem zgrabna komedia z wątkiem kryminalnym, lub kryminał na wesoło.

Na półkach: , , , ,

Komedia kryminalno-obyczajowa, w której jak dla mnie:
👉 za dużo było o kotach, które lubię, ale nie aż tak(!),
👉 główna bohaterka, Maja, miała naprawdę wiele momentów zaćmienia i braku pomyślunku, aż do bólu oraz brakowało mi spójności między nią samą a tym co inni o niej mówili,
👉 Co poniektóre przygody były naciągane i dziwne (nie mylić że śmiesznymi)
👉 sposób pisania...

Na półkach: , , , ,

Zabawna,śmieszna komedia obyczajowa,rozśmieszyła mnie,piękna,ciekawa i przejmująca książka,czyta się przyjemnie,główna bohaterka Majka to życzliwa i miła postać.Z czystą przyjemnością przeczytałam tę ksiaążkę intryguje,wciąga i zaskakuje.

Dyskusje

• 2019