Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.95 zł

Singielka w Londynie

Marta Matulewicz Wydawnictwo: Lira Cykl: Singielka w Londynie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Lira
Singielka w Londynie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans

1929

To taka książka, którą szybko i łatwo się czyta. Czasem człowiek się zaśmieje, a czasem popatrzy z politowaniem na siebie- naprawdę, to miało być zabawne?
To historia Ewy, młodej dziewczyny, która po studiach, a konkretnie anglistyce, wyrusza do Londynu. Razem z przyjaciółką Zosią, próbuje dorosłego życia, popełnia gafy i się zakochuje.
Takie to lekkie, na dojazd do pracy.

Prosta, trochę momentami infantylna opowieść, ale świetnie nadaje się do czytania w pociągu.

Nie lubię serii gdzie coś się zaczyna i urywa - tak ciach i kupcie sobie kolejną książkę brrr ...

Dziewczyna postanawia rozpocząć nową przygodę w Londynie - no cóż autorka próbuje zachęcić nas niby nutą zabawną, niby urokiem miasta, a mamy przede wszystkim perypetie damsko- męskie. Lekka lektura ... jak nic na kolejne części nie trafię, bo i specjalnie szukać nie będę.

Czy tylko mnie irytowały dialogi???

Lekka i przyjemna. Czyta się bardzo szybko, być może dlatego, że perypetie Ewy są jak najbardziej realne.

Autorka opowiada o młodej dziewczynie, która po zerwaniu z chłopakiem postanawia zmienić swoje życie i wyjeżdża do Londynu. Ewa jest bardzo roztargniona co powoduje, że co chwila wpada w większe bądź mniejsze kłopoty.

Rewelacyjna książka na weekend. Lekka, przyjemna. Czyta się praktycznie sama.

Dramat... nudne i naciągane...

Tym razem mój wybór padł na „Singielkę w Londynie”, od której oczekiwałam porywającej treści. Pamietam, że dwa lata temu był na nią absolutnie bum i zgarniała doskonale recenzje. Dlatego to właśnie tą książkę wybrałam w pierwszej kolejności.
Obyczajówki lubię nie od dziś, a na spacerach nie mogę mieć też bardzo skomplikowanej fabuły ze względu na wiele przystanków i...

Wesołe losy dwóch przyjaciółek świetnie wpasowane w Londyński gwar. Książka zaczyna się od wylanej na białe spodnie kawy, i dalej jest coraz weselej. Ewa wyjeżdża do Londynu, zielona zupełnie pierwszego dnia wywołuje pożar.
Pierwszy tom trylogii szalonych perypetii Ewy i Zosi bardzo szybko wciąga.
Polecam naprawdę można się pośmiać ale i wzruszyć.

• 2019
  • 2018