Singielka w Londynie

Okładka książki Singielka w Londynie Marta Matulewicz
Okładka książki Singielka w Londynie
Marta Matulewicz Wydawnictwo: Lira Cykl: Singielka w Londynie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Singielka w Londynie (tom 1)
Lira
2018-05-09
2018-05-09

Okładka książki Grzeszny rok Anna Crevan, Małgorzata Falkowska, D. B. Foryś, Joanna Gajewczyk, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Iza Maciejewska, Marta Matulewicz, Daria Skiba, Alicja Skirgajłło, Paulina Świst, Aniela Wilk
Grzeszny rok Anna Crevan, Małgor...
Okładka książki Pocałunki pod jemiołą Małgorzata Falkowska, Katarzyna Grabowska, Magdalena Jarząbek, Marta Matulewicz, Ewelina Nawara, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Agnieszka Zakrzewska, Agnieszka Zawadka, Maria Zdybska
Pocałunki pod ... Małgorzata Falkowsk...

Historia o niczym. Przerwałam czytanie w połowie książki z nudów- nic się tam nie dzieje. Infantylne dialogi wskazywałby, że jest to historia o 10-latkach, a nie o młodych kobietach. Nie polecam.

1982

To taka książka, którą szybko i łatwo się czyta. Czasem człowiek się zaśmieje, a czasem popatrzy z politowaniem na siebie- naprawdę, to miało być zabawne?
To historia Ewy, młodej dziewczyny, która po studiach, a konkretnie anglistyce, wyrusza do Londynu. Razem z przyjaciółką Zosią, próbuje dorosłego życia, popełnia gafy i się zakochuje.
Takie to lekkie, na dojazd do pracy.

Takie to lekkie, na dojazd do pracy.

Nie lubię serii gdzie coś się zaczyna i urywa - tak ciach i kupcie sobie kolejną książkę brrr ...

Dziewczyna postanawia rozpocząć nową przygodę w Londynie - no cóż autorka próbuje zachęcić nas niby nutą zabawną, niby urokiem miasta, a mamy przede wszystkim perypetie damsko- męskie. Lekka lektura ... jak nic na kolejne części nie trafię, bo i specjalnie szukać nie będę.

Czy tylko mnie irytowały dialogi???

Czy tylko mnie irytowały dialogi???

Autorka opowiada o młodej dziewczynie, która po zerwaniu z chłopakiem postanawia zmienić swoje życie i wyjeżdża do Londynu. Ewa jest bardzo roztargniona co powoduje, że co chwila wpada w większe bądź mniejsze kłopoty.

Lekka i przyjemna. Czyta się bardzo szybko, być może dlatego, że perypetie Ewy są jak najbardziej realne.

Prosta, trochę momentami infantylna opowieść, ale świetnie nadaje się do czytania w pociągu.

Komiczna książka, śmiałam się z przygód bohaterki, ale i nie raz jej współczułam tych wszystkich perypetii. Zdecydowanie lektura na poprawę humoru.

"Ewa decyduje się na wyjazd do Londynu. Rezolutna i śmiała Półka w nowym,nieznanym środowisku z zadziwiająca łatwością-ale i wdziękiem- wpada w kolejne tarapaty . Jak dać sobie radę ? Czy znajdzie pracę w obcym mieście?"

Oj tak Ewa da sobie radę🤭 i to z jakim rozmachem😁. Książka jest nafaszerowana takimi zdarzeniami ,że czytając o jej losach zasmiewalam się momentami do łez🤣
Przytoczę jedna sytuację bo nie mogę się wręcz powstrzymać🙈(niech mi autorka wybaczy)
Komentarz Ewy dotyczący głośnych igraszek sąsiad
..."Muzyki nie ,ale z mieszkania dochodzą takie odgłosy jak na Discovery Channel podczas filmu o kopulacji słoni."
Cóż ja mogę dodać ,jeśli lubicie czytać i " mieć na twarzy uśmiech jak banan 🍌"zapraszam do lektury!
Ps. Droga autorko,kolejne części zamówione.

Pełna humoru powieść, której bohaterką jest młoda Polka Ewa. Absolwentka filologii angielskiej szuka swego miejsca w Londynie. Autorka z humorem pokazuje zmagania Ewy z codziennymi problemami i poszukiwaniem szczęścia. Lekka, można czytać dla relaksu.

• Przeczytane w 2019

Marta Matulewicz Singielka w Londynie Zobacz więcej