Jaś i Janeczka 2

Okładka książki Jaś i Janeczka 2
Annie M.G. SchmidtFiep Westendorp Wydawnictwo: Dwie Siostry Cykl: Jaś i Janeczka (tom 2) opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Maja Porczyńska-Szarapa
Julka i Julek

Okładka książki Jaś i Janeczka 5 Annie M.G. Schmidt, Fiep Westendorp
Ocena 8,2
Jaś i Janeczka 5 Annie M.G. Schmidt,...
Okładka książki Jaś i Janeczka 3 Annie M.G. Schmidt, Fiep Westendorp
Ocena 7,6
Jaś i Janeczka 3 Annie M.G. Schmidt,...
Okładka książki Jaś i Janeczka 4 Annie M.G. Schmidt, Fiep Westendorp
Ocena 8,2
Jaś i Janeczka 4 Annie M.G. Schmidt,...

Książka zawiera krótkie opowiadania, zabawne historyjki, których bohaterami są mieszkający po sąsiedzku Jaś i Janeczka. Dwójka pięciolatków i mnóstwo pomysłów na zabawę i psotę. Czyta się lekko, ale raczej dla dzieci max. pięcioletnich, ja czytałam siedmiolatce, która słuchała chętnie, ale czuła niedosyt.

Klasyk! Czytamy na okrągło, dzieci znają wszystkie 5 tomów prawie na pamięć.

Klasyk! Czytamy na okrągło, dzieci znają wszystkie 5 tomów prawie na pamięć.

Seria o Jasiu i Janeczce to bardzo dobra propozycja dla młodszych dzieci. Mimo, że nie tam zbyt wiele ilustracji córka jest bardzo zainteresowana przygodami tej wesołej bandy. Polecam.

Zabawne historyjki o dwóch pięciolatkach mieszkających po sąsiedzku są idealną książeczką dla młodszych dzieci. Moja córka uwelbia Jasia i Janeczkę i ich pełne humoru i zabawy historyjki.

Dodaj cytat z książki Jaś i Janeczka 2

Video