Broken Juliet

Leisa Rayven Wydawnictwo: St. Martin's Griffin Cykl: Starcrossed (tom 2) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
St. Martin's Griffin
Starcrossed (tom 2)
literatura piękna
angielski

Bardzo zawiodła mnie ta książka. Porno dla ubogich. Przewidywalna, pełna banalnych rozwiązań. Nic mnie w niej nie zaskoczyło, nie miałam żadnych pytań, a zniesmaczyła mnie nie raz ilość erotycznych momentów. Dobrze, że nie czytałam tego od razu po pierwszej części - która mi się bardzo spodobała - mając piętnaście lat, bo bym jej pewnie nie dokończyła. I dobrze, że nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety, nie zachwyciła mnie. Po miesiącu od przeczytania tak naprawdę już o niej nie pamiętam :P Ta Julia jakaś taka bez wyrazu, oszołomiona przez swojego Romeo, mimo upływu lat nadal go kocha, mimo tego, co jej zrobił. Jakoś takoś nie, nie nie nie. Pierwsza część też mnie nie zachwyciła, no cóż!

pomimo, że wolę ostatnie tomy cyklów książkowych ze względu na moment szczęśliwego zakończenia, pierwsza część podobała mi się bardziej, ale i tak warta przeczytania :)

Trochę lepsza niż pierwsza część. Ale mam wrażenie, że jedyne co zapamiętam z tej serii to to, że bohaterowie nie potrafią sobie zaufać a przy tym nie mogą się sobie oprzeć i cały czas uprawiają seks.

Jestem osobą która uważa, że erotyki nigdy nie będą arcydziełami i wystarczy jeden błąd, krok w złą stronę, by zniszczyć książkę i pozbawić jej dobrego smaku ( przede wszystkim chodzi mi o sceny erotyczne ). Choć "Zła Julia" mi się podobała, szybko ją skończyłam, część wątków mnie drażniła, inne były za mało rozwinięte, i jak zwykle w takich książkach bohaterowie cały czas...

Gorsza od pierwszej części. O ile zapowiada się podobnie, końcówka zdecydowanie psuje resztę. Niemniej historia fajna i chętnie obejrzalabym film ;)

O wiele bardziej wciągająca niż pierwsza część. Najpierw pochłonęłam ją w języku angielskim, a teraz w końcu po polsku. Jestem zachwycona stylem ten autorki, spodobało mi się odwrócenie ról to co odczuwała Ethan, w sumie teraz odczuwa Cassie.

Po przeczytaniu pierwszej części spodziewałam się naprawdę dobrej książki. Niestety moje oczekiwania mnie delikatnie przerosły. Na początku książkę czytało mi się dość ciężko i nie mogłam się jakoś wciągnąć w fabułę całości. Gdzieś po jakiś 50 stronach byłam już całkowicie pochłonięta losami Ethana i Cassie.
Mamy przed sobą ponownie zmienionego Ethana oraz Cassie, która...

Tak jak mnie zainteresowała pierwsza część tak przez druga nie mogłam sie przebić i poddałam się w połowie co bardzo rzadko mi się zdarza.

Piękna. Nie potrzeba więcej słów.
W połowie książki płakałam tak mocno, że musiałam przestać czytać i miałam łzy w oczach, gdy tylko na nią spojrzałam. Może przesadna płaczka ze mnie, ale no cóż… Tak działa na mnie Ethan Holt.
W pierwszej części przez większość czasu widzimy napaloną dziewczynę i niedostępnego chłopca, ich uczucie urzeka, prawda, ale druga część pokazuje...

2 018
    1 017