Uczniowski słownik ortograficzny języka polskiego

Katarzyna Mosiołek-Kłosińska Wydawnictwo: Wilga encyklopedie, słowniki
Wilga
encyklopedie, słowniki
2002-01-01

Uwielbiam ten słownik. Mimo, że mam już swoje lata i edukacja w której mogłabym zostać mianowana "uczniem" dawno za mną to niejednokrotnie wracam do tego słownika. Pierwszego, który wyjaśnił mi co i jak jest z tym naszym językiem.

Taka, owca. Czemu owca a nie ofca. Przecież słyszymy tu f...? a Słownik to ładnie wyjaśnia. Nie dość, że mamy zgrabniutki rysuneczek owieczki z...

• Alba atque dictionarii atlantesque
  • 2004
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uczniowski słownik ortograficzny języka polskiego