rozwiń zwiń

Nie powiesz nikomu?

Okładka książki Nie powiesz nikomu?
Sophie Kinsella Wydawnictwo: Sonia Draga literatura obyczajowa, romans
2005-01-01
Data 1. wydania:
2004-02-01
Monika Wiśniewska
posada tajemnice szef podróż miłość uczucia seks sekrety pożądanie zaufanie

Oderwana od rzeczywistości historyjka. Ogólny wątek ciekawy, lecz w niektórych momentach rozciągnięty do granic możliwości.

Rewelacyjna i pozytywna , Można się przy niej pośmiać, oderwałam od codzienności, szczególnie w te monotonne, jesienne wieczory.
Polecam.

Polecam.

Kolejna książka Sophie Kinselli o ogromnie ciekawej bohaterce. Tym razem poznajemy Emmę, młodą kobietę, która panicznie boi się latać. W dość komicznej scenie wyjawia przypadkowemu mężczyźnie - który okazuje się jej szefem - swoje największe sekrety. Przeżywa niesamowite chwile: radości, zażenowania, smutku, wstydu, ale i miłości. Jedna sytuacja zmienia jej życie i obraca jej świat do góry nogami. Świetna książka, polecam każdemu, kto kocha romanse/komedie i mam nadzieję, że kolejna książka Kinselli będzie jeszcze lepsza!

Główna bohaterka jest niezwykle naiwna i infantylna. Dopiero pod koniec książki udało mi się choć w małym stopniu do niej przekonać.
Najlepszym fragmentem jest zakończenie - romantyczne i zaskakujące, zupełnie inne od 2/3 pozostałych treści.

Na poczatku glówna bohaterka bardzo przypominala Becky Bloomwood z serii o zakupcholiczce co bylo dla mnie bardzo irytujace.

Nie zachwyciła mnie ta książka. Nie wciągnęła nawet na chwilkę. Oczywiście nie jest jakaś tragiczna, ale jest po prostu bez szału. Bardzo przeciętna jak dla mnie.

Czy zawsze można bezkarnie zdradzić swoje najskrytsze. wstydliwe tajemnice nieznajomemu? Dla Emmy pozornie błaha rozmowa w samolocie podczas turbulencji będzie miała dalsze konsekwencje.
Kinsella jak zwykle nie zawodzi.
Świetna odstresowująca lektura.

Kinsella jak zwykle nie zawodzi.
Świetna odstresowująca lektura.

Ciekawa, lecz momentami mnie trochę irytowała

Ciekawa, lecz momentami mnie trochę irytowała

Typowa komedia romantyczna. Prosta i zabawna. Jak dla mnie bohaterka jednak zbyt naiwna. Całe szczęście, że spotkała Jack'a, bo inaczej zostałaby taka do końca życia.