Nie powiesz nikomu?

literatura obyczajowa, romans
2016-03-09
Monika Wyrwas-Wiśniewska
posada tajemnice szef podróż miłość uczucia seks sekrety pożądanie zaufanie

Na poczatku glówna bohaterka bardzo przypominala Becky Bloomwood z serii o zakupcholiczce co bylo dla mnie bardzo irytujace.

Nie zachwyciła mnie ta książka. Nie wciągnęła nawet na chwilkę. Oczywiście nie jest jakaś tragiczna, ale jest po prostu bez szału. Bardzo przeciętna jak dla mnie.

Czy zawsze można bezkarnie zdradzić swoje najskrytsze. wstydliwe tajemnice nieznajomemu? Dla Emmy pozornie błaha rozmowa w samolocie podczas turbulencji będzie miała dalsze konsekwencje.
Kinsella jak zwykle nie zawodzi.
Świetna odstresowująca lektura.

Ciekawa, lecz momentami mnie trochę irytowała

Typowa komedia romantyczna. Prosta i zabawna. Jak dla mnie bohaterka jednak zbyt naiwna. Całe szczęście, że spotkała Jack'a, bo inaczej zostałaby taka do końca życia.

Urzekła mnie jej prostota, świetna główna bohaterka, którą bardzo polubiłam i to cudowne poczucie humoru. Dokładnie tego potrzebowałam. Polecam każdemu kto chcę troszkę odpocząć i po prostu się zrelaksować.

Na półkach: , , , , ,

Przyjemna i zabawna powieść. To taka powieść, która jest napisana prostym językiem, czyta się ją w jeden, dwa wieczory, totalnie cię wciąga, bawi i ekscytuje. Taka powieść, która czasem po brutalnym dniu jest jak złoto, lek i miód na serduszku. Polecam, bo ja bawiłam się świetnie.

Świetna historia "Kopciuszka", który miał dość ciężką przeprawę zanim jej książę ja odnalazł. Po zdradzeniu wszystkich swoich sekretów obcemu facetowi, który z premedytacją je wykorzystuje i bawi go frustracja głównej bohaterki, okazuje się, że mimo wszystko chce jej pomoc. Przesmieszne sytuację i odczuwalne zażenowanie oraz sprawiedliwość, która triumfuje (szkoda, że...

Główna bohaterka trochę mnie irytowała , cyklu „chcę awansu, chcę odnieść sukces , więc przeczytam 15 horoskopów i dalej nie będę pracować, pójdę po kawę”. Ogólnie nie jest zła .

Dyskusje

1 887