Historia II wojny światowej

historia
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-01-01
2012-01-01

Pozycja silnie upraszczająca wydarzenia II wojny światowej. Poruszone zostały podstawowe (również nie wszystkie) zagadnienia z tegoż okresu dziejowego. O wielu rzeczach nawet nie wspomniano. Jest to książka całkiem dobra, ale tylko dla początkujących, niezaznajomionych uprzednio z tematyką tejże wojny. Rzekłbym, dostatecznie zadowalające wprowadzenie dla młodzieży i dorosłych, którzy wcześniej nie mieli żadnego lub prawie jakiegokolwiek pojęcia o tym globalnym konflikcie.

Porządna książka dla młodzieży. Dużo ilustracji, nie za długie artykuły. W sam raz na początek dla młodych zaciekawionych tematyką II wojny światowej.

Dodaj cytat z książki Historia II wojny światowej

Ciekawostki historyczne