Jak dbać o ogród marzeń

Multico
ogród roczny harmonogram prac ziemia planowanie rośliny
poradniki
ogród roczny harmonogram prac ziemia planowanie rośliny

Danuta Młoźniak znana jest pewnie miłośnikom ogrodów. Może odwiedzacie jej stronę internetową „Ogrodowisko”? A może czasem widujecie panią Danusię w programie „Maja w ogrodzie”? Jest tam dość częstym gościem – i nie ma się czemu dziwić. To znakomita specjalistka od ogrodów, świetna projektantka. Można powiedzieć, że zmienia skutecznie oblicze polskiego ogrodu, w którym...

• Kupione 2021
  • A Posiadam
  • Przeczytane 2021
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Jak dbać o ogród marzeń