Nie wątp w wątrobę... a jej ukryte moce dodadzą ci lat życia w zdrowiu

Okładka książki Nie wątp w wątrobę... a jej ukryte moce dodadzą ci lat życia w zdrowiu Gabriel Perlemuter
Gabriel Perlemuter Wydawnictwo: Amber poradniki
poradniki
Les pouvoirs cachés du foie
Amber
2019-02-28
2019-02-28
Agnieszka Podolska
Zdrowie wątroba

Ciekawie napisane o roli wątroby, o tym co jej służy, a co wręcz przeciwnie. Po przeczytaniu książki zaczyna się przy jedzeniu myśleć o swojej wątrobie, wiec książka zdecydowanie skuteczna. Napisana lekko - dobrze się czyta.
Jedyne co mnie osobiście dość przygniata -to te badania na myszach. I nie chodzi to, ze są wspominane w książce, ale o to ze jednak przerażające jest ze nadal jest naukowe przyzwolenie na takie badania.

Kolejna świetna książka, z której można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Jest napisana przyjemnym i łatwym "piórem" dzięki czemu szybko i przyjemnie się czyta.

Jeśli w swoim życiu miałbyś przeczytać tylko jedną książkę na temat zdrowia wątroby to jest to właśnie ta!

Wątroba to Twój trzeci mózg. Ma niesamowite zdolności to regeneracji jako jedyny narząd w naszym ciele. Dosłownie może się odrodzić.

Jeśli wydaje Ci się, że Twoja jest w nienagannym stanie i ma się świetnie to musisz wiedzieć, że ona nie boli i rzadko nas informuje, że ma się źle.

Ogromna dawka wiedzy, wskazówek i o dziwo! Znalazłam w niej złoty środek - jak zadbać o jej zdrowie na długie lata.

Jeśli chcesz przeżyć długie lata, cieszyć się życiem to zaufaj mi i przeczytaj "Nie wątp w wątrobę". Nie pożałujesz.

Wątroba to chyba mój nowy ulubiony narząd :D
Bardzo ciekawa książeczka, odkrywająca przed nami ten fascynujący organ. Jak działa, co lubi a czego nie, co jej szkodzi, jak się regeneruje. Szkoda, że taka króciótka :(

Wątroba to chyba mój nowy ulubiony narząd :D

Książka napisana lekko i praktycznie, a jednocześnie stroniąca od radykalnych rad, wyważona naukowo i zachęcająca do właściwej dbałości o ten bardzo ważny dla życia narząd.

• Zdrowie/Medycyna/Człowiek
  • Prywatna biblioteczka Joanny
  • Literatura popularno-naukowa

Dodaj cytat z książki Nie wątp w wątrobę... a jej ukryte moce dodadzą ci lat życia w zdrowiu