Grobowiec w Benihassan

Okładka książki Grobowiec w Benihassan
Aleksander Junosza-Olszakowski Wydawnictwo: Towarzystwo Wydawnicze „Rój” Seria: Biblioteka Powieściowa "Roju" literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Powieściowa "Roju"
Towarzystwo Wydawnicze „Rój”
1929-01-01
1929-01-01
zbiór opowiadań

Okładka książki Polska nowela fantastyczna. Niezwykły kryształ Stanisław Baliński, Jerzy Bronisław Braun, Feliks Stefan Burdecki, Kazimierz Czyżowski, Ferdynand Goetel, Stefan Grabiński, Aleksander Junosza-Olszakowski, Mieczysław Krzepkowski, Rafał Malczewski, Antoni Stanisław Marczyński, Janusz Meissner, Mieczysław Smolarski, Jerzy Sosnkowski, Roman Umiastowski, Aleksander Wat, Leonard Życki
Ocena 6,5
Polska nowela ... Stanisław Baliński,...