Gniew Boży

Okładka książki Gniew Boży
Aleksander Junosza-Olszakowski Wydawnictwo: Ksiegarnia Katolicka fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Ksiegarnia Katolicka
1938-01-01
1938-01-01
powieść bliska przyszłość wojna z Rosją katolicyzm

Okładka książki Polska nowela fantastyczna. Niezwykły kryształ Stanisław Baliński, Jerzy Bronisław Braun, Feliks Stefan Burdecki, Kazimierz Czyżowski, Ferdynand Goetel, Stefan Grabiński, Aleksander Junosza-Olszakowski, Mieczysław Krzepkowski, Rafał Malczewski, Antoni Stanisław Marczyński, Janusz Meissner, Mieczysław Smolarski, Jerzy Sosnkowski, Roman Umiastowski, Aleksander Wat, Leonard Życki
Ocena 6,5
Polska nowela ... Stanisław Baliński,...