Dyskusje o książce Boskie przyrodzenie. Historia penisa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w Święta
Pierwsze wrażenie: typowa literatura piękna, która należy do tak ogólnego gatunku, gdyż trudno ją gdziekolwiek konkretniej sklasyfikować. Pod tym względem muszę przyznać, że początkowo dość często wybijałam się z rytmu czytania i na pewno nie wszystko zrozumiałam (szczególnie jeśli chodzi o początkowe rozdziały), ale po przeczytaniu całej książki uważam, że ma coś w sobie....
4 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Czytamy w weekend
Nie macie pojęcia, jak się ciesze z Waszych opinii. Dziękuję bardzo za miłe słowa o moich książkach. Zdradzę, że czwarta część cyklu właśnie została wysłana do wydawnictwa. Pozdrawiam serdecznie. hg
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (MARZEC 2015)
Bardzo chętnie bym się wzięła za łzy diabła. Miłego czytania :)
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (LUTY 2015)
Z Wymiany :)  Love, Rosie Love, Rosie Z biblioteki :)  Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg  Cień i kość Cień i kość
9 lata temu
Pokazuje 6 z 8