Kup teraz - 8 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.00 zł

Zalotnice i wiedźmy

Joanna Miszczuk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Matki, żony, czarownice (tom 2) literatura piękna
Prószyński i S-ka
powieść obyczajowa literatura polska saga rodzinna
Matki, żony, czarownice (tom 2)
literatura piękna
powieść obyczajowa literatura polska saga rodzinna

Kontynuacja I tomu przepięknej sagi rodzinnej, której bohaterkami mogła być każda z nas...Pełna wszystkich emocji jakie potrafi przynieść samo życie.

Jeszcze lepsza od poprzedniej. Nie można się oderwać. Wciąga po same uszy.

Czary, miłość i przebabecznie, podróż przez wieki niestworzonej historii rodu kobiet, które wiedzą.
Berlin, Francja, Wrocław, Italia i całkiem urokliwie zaskakująca wycieczka po Casablance.

Trochę lepsza od pierwszej części wszystko poukładane. Sam temat trochę naiwny, prosi się o jakieś oparcie w historycznych realiach.Książka jak książka można poczytać w wolnej chwili.

Bardzo przyjemna saga rodzinna. Warto przeczytać. Spokojna i miła lektura z przesłaniem "miłość i przebaczenie", czyli to co najważniejsze w życiu

W sierpniu ostatnią książką jaką udało mi się przeczytać były „Zalotnice i wiedźmy” Joanny Miszczuk. Pierwszy tom bardzo przypadł mi do gustu więc z chęcią sięgnęłam po kolejny i znowu się nie zawiodłam. W historie wciągnęłam się już od pierwszego rozdziału. I chociaż nie jest to nic ambitnego to książka ma w sobie coś co sprawia, że ciągle przewracasz kolejne kartki żeby...

Niestety, zawiodłam się bardzo. Tego nie da się czytać.

Po "Nefrytowej szpilce" nie przypuszałam, że następna książka tej autorki będzie takim rozczarowaniem. "Zalotnice i wiedźmy" Joanna Miszczuk napisała kilka lat wcześniej, jako drugą książkę z trzytomowego cyklu. I nie mam już ochoty sięgać po pozostałe części. Język tej obyczajowej powieści zupełnie mi nie odpowiada, a dialogi w niektórych partiach tekstu są jak z...

Tom II.

Zalotnice i wiedźmy to książka o miłości, pasjach życiowych i wielkiej tajemnicy. To historia zwyczajnej kobiety z rodu kobiet niezwykłych. Ich inteligencja, ambicje i głód wiedzy miały zapewnić im sukces. Ale nie zawsze tak było.

Główna bohaterka Asia, zmuszona sytuacją życiową, wyjeżdża z córką do Berlina, gdzie jeszcze raz zaczyna wszystko od nowa. Sprawy...

Kolejny przykład nieudanej kontynuacji . Po świetnym pierwszym tomiku , przychodzi drugi : nudny , powtarzające się problemy i wiadome zakończenia . Nawet w bajkach nie jest tak różowo . Część trzecią odpuszczam .

• 2013
  • 2018