Willa

literatura polska kobieta
literatura piękna
978-83-62247-03-5
literatura polska kobieta

Bardzo dobry thriller psychologiczny. Goráco polecam. Magdalena Zimniak jak zawsze nie zawiodla. Ksiázka w podobnym klimacie do trzech poprzednich ktore czytalam, ze zjawiskami paranormalnymi w tle. Autorka potafi budowac napiécie, zmuszac tez do refkleksji. Porusza wazny problem toksycznej milosci oraz niewiary w siebie. Lubie lektury, ktore na dluzej pozostaja w pamiéci,...

2069

Na półkach: , , , , , ,

Noc zarwana ,książkę skończyłam na szczęście przed wyjściem mojego dziecka ze szkoły,bo inaczej bym się spóźniła .
Tak, to jest właśnie jedna z takich książek,którą zaczniesz czytać i tracisz kontakt z rzeczywistością .
Trochę jak bohaterka książki,tyle ze u niej w ogóle była inna przyczyna.
Oj pani Magdalena trafiła w moje gusta, porusza tu bardzo ważny temat ,tego co tak...

Opinie czytelników o tej książce są dość rozbieżne, od beznadziejnej (1) po wybitną (9). Cóż, o gustach się nie dyskutuje i wprost niepojęte byłoby, gdyby czytelnicy nie mieli odmiennego zdania w kwestii czytanych książek.
Ja zaliczam się do grupy, która wysoko ocenia "Willę"; czytałam ją z ogromną ciekawością, z nieustającym i rosnącym z każdą stroną zainteresowaniem,...

Z książkami pani Magdaleny znam się bardzo dobrze, większość mam już za sobą.
Wszystkie były warte uwagi, specyficzny kunszt pisarski przypadł mi do gustu.
Jednak ta książka średnio mi się podobała, nie mogłam wogole w nią wsiąknąć.
Okładka sugeruje, że może to być mroczny horror. Nic bardziej mylnego.
Powieść ciężka, pokazujaca trudną miłość, chorą, obsesyjną,...

Na początku,troszkę o okładce.Bardziej pasuje,do mrocznego horroru.
Nie do powieści psychologicznej.
Akcja,nie powala nie,jest to książka wybitna.
Ani,przełomowa dla literatury polskiej.
Temat,mnie nudził.Dobrze,że już za mną.

Wciąż nie mogę się zdecydować, czy jest to bardzo zła, czy bardzo dobra książka. Z całą pewnością są emocje i pamięta się długo!

Przewidywalna do bólu. Drewniana. Zmęczyłam do połowy i stwierdziłam, że szkoda czasu. 2 gwiazdki za pracowitość.

Świetna książka.Przez przypadek trafiłam na tą autorkę i nie żałuję. Bardzo dobrze wykreowane postacie,ciekawa narracja, głębokie analizy. Po prostu genialna lektura.

Książka p.Zimniak wyzwala wiele emocji i silnych wrażeń. Nie można przestać czytać. Przemoc fizyczna, emocjonalna - toksyczny związek.
Chcemy wiedzieć co będzie dalej , jakie zakończenie przewidziała autorka.
To kolejna książka autorki z podłożem psychologicznym, która wg mnie jest godna polecenia.

Dyskusje

• 2018