Droga do Różan

Patronat LC
Bogna Ziembicka Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Droga do Różan (tom 1) Seria: Otwarte dla Ciebie. Romans literatura piękna
Otwarte
dworek ogród kobiety miłość

Oficjalne recenzje i

Sielsko, anielsko

[ 35 ] Link do recenzji

Książkę czytałam bardzo dawno temu ale często ją wspominam, widząc w księgarniach podobne tego typu... Ona jest po prostu inna, niesamowita i wcale nie taka ,że wszystko jest piękne i cudowne a życie to jedna wielka sielskość....tutaj właśnie są przedstawione realia, że nie zawsze jest różowo, a emocje są naprawdę żywe!!!

Przyjazna,wyciszajaca i pełna radości.
Do czytania na urlopie, tak jak w moim przypadku, na działce...

Bardzo piękna i wyjątkowa powieść. Pokazuje jak ważną rolę odgrywa miłość w życiu człowieka a także uczy jak się cieszyć z tego co się ma. Bardzo wyjątkowa powieść jaką miałem przyjemność przeczytać.
Polecam

Nie podobała mi się, nudna, wydumana, choć pomysł niezły. Początek świetny, poranek na wsi, kwitnący ogród, błękitne niebo, dziewoja w zwiewnej sukni i... puszczający bąki pies. Poległam!

30 letnia Zosia , trochę przypominająca Zosię z Pana Tadeusz, tylko nie te lata, bałwochwalczo i niewolniczo zakochana w Krzysztofie , który niestety jest beznadziejny. Dość to jest wkurzające. Trudno przebrnąć przez iście babskie, szczegółowe, zaśmiecające opisy dotyczące wyglądu , zmieniających się ubrań , gotowania, roślin (głównie po łacinie ),różnojęzycznych cytatów....

Pierwsza część mnie niestety nie porwała.Oczekiwałam sagi rodzinnej z historią w tle, a dostałam obyczajówkę, może romans.
Dla mnie książka przegadana, takie ble, ble, ble.
W połowie zastanawiałam się czy ją kończyć?. Można powiedzieć że się doślimaczyłam do końca.
Główna bohaterka to przerośnięte dziecko, bo tak ją wszyscy traktują. A kto nie spojrzy, to się zakochuję. I...

Spokojna, nastrojowa, trochę sentymentalna powieść dla kobiet. Nie jest to jednak mdłe i bezbarwne czytadło, a to za sprawą głównej bohaterki, która pała irracjonalnym i wielkim uczuciem do nikczemnego i nie wzbudzającego zaufania Krzysztofa.
Główna bohaterka, dobiegająca trzydziestki Zosia Borucka, wespół z ojcem i ukochaną nianią Zuzanną toczą spokojne życie w Różanach,...

Sympatyczna. Miła, przyjemna na wakacyjny czas. Marianna i jej teksty - fantastyczne.

W książce czuć zapach róż, słychać szum drzew i można na końcu języka wyczuć wspaniałości przygotowywane przez jedną z bohaterek. Szukając spokoju, wytchnienia, warto sięgnąć po tą powieść.
Jedyny minus to główna bohaterka Zofia. Mdła do bólu.

Pensjonat, przepiękny ogród i marzenia które prysły. Nowa rzeczywistość, nowe wyzwania i ta miłość tylko czy dobrze ulokowana. Na paru stronach książki są narysowane kwiaty - fajny to element, znajdziemy tez i jakiś przepis kulinarny. Saga zapowiada się ciekawie

Dyskusje

• 2013