Praktykowanie potęgi teraźniejszości

Eckhart Tolle Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi filozofia, etyka
Practicing the Power of Now
Data 1. wydania:
2003-04-11
978-83-61897-04-0
Dariusz Wróblewski, Jerzy Hogendorf
Biblioteka Nowej Ziemi
duchowość samopoznanie medytacja
Practicing the Power of Now
filozofia, etyka
978-83-61897-04-0
Dariusz Wróblewski, Jerzy Hogendorf
duchowość samopoznanie medytacja

Do tej książki trzeba mieć otwarty umysł, z czytaniem kolejnych stron stajemy się doroślejsi umysłem. Polecam kilka razy przeczytać i koniecznie papierowo.

Dobrze mieć tę książeczkę u siebie w domowej bibliotece i od czasu do czasu, gdy coś nie idzie po naszej myśli otworzyć na dowolnej stronie i przypomnieć sobie czym jest Potęga Teraźniejszości. ;)
Wystarczy przeczytać fragment, a z czasem albo natychmiast, może przyjść do nas głębokie zrozumienie tych słów, co najprawdopodobniej będzie skutkować pozytywną zmianą naszego...

Świetna książka, która pomaga zrozumieć, że TERAZ, ta obecna chwila jest najważniejsza i tak naprawdę to jest jedyne, co mamy. Polecam!

Szczerze polecam wszystkim poszukującym i otwartym umysłom :)

Największa siła drzemie w naszej psychice. To właśnie dzięki niej niemożliwe staje się możliwe. Niestety, zamiast cieszyć się chwilą bardzo często zagłębiamy się w przeszłość bądź wybiegamy w przyszłość. Na jedno nie mamy już wpływu a drugie jeszcze się nie wydarzyło. Tu i teraz jest najważniejsze i właśnie "TERAZ" powinniśmy celebrować. Po przeczytaniu książki...

Właściwie to tylko powtórka/skrót znakomitej "Potęgi Teraźniejszości".

Pozycja nieobowiązkowa.

Polecam bardzo każdemu, kto czuje, że coraz trudniej podołać codzienności. Każdemu, kto ma odczucie, że stres zaczyna mieć coraz większą władzę nad nami.
Warto jednak najpierw sięgnąć po „Potęgę teraźniejszości” tegoż autora - w niej bowiem szczegółowo opisany jest fenomen teraźniejszości i jej znaczenie.

POLECAM!! Książka genialna w swojej prostocie! Jednak zachęcam zdecydowania, do przeczytania najpierw pierwszej części z tego cyklu, czyli Potęgi teraźniejszości!

Polecam tą książkę każdemu. Czytać ją przynajmniej raz w miesiącu. Tolle piszę rzeczy proste a jednocześnie niebywałe. Pragnę aby każdy, każdy bez wyjątku poczuł to czego doświadczyłem ja po jej przeczytaniu ponieważ odczucie jest po prostu niesamowite i niewyobrażalnie piękne. Poczucie bycia TERAZ, zaakceptowania wszystkich i wszystkiego jest prosta a z drugiej strony...

• Chcę w prezencie
  • Rozwój osobisty