rozwiń zwiń

„Fałszywy prorok” już w księgarniach

LubimyCzytać LubimyCzytać
03.02.2016

Dzisiaj do księgarń trafia „Fałszywy prorok” Richarda A. Knaaka – czyli trzeci już, ostatni tom trylogii „Diablo. Wojna grzechu”, cyklu opartego na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment.

„Fałszywy prorok” już w księgarniach

W powieści Fałszywy prorok czytelnicy znajdą dalsze losy Uldyzjana, bohatera dwóch poprzednich tomów: Prawo krwi oraz Smocze łuski. Teraz, po upadku kultu Trójcy, Uldyzjan pragnie już tylko uwolnić ludzkość od zgubnych wpływów Katedry Światłości i stojącego na jej czele charyzmatycznego Proroka. Jednak Prorok to w rzeczywistości Inarius, anioł renegat, który uważa, że stworzony przez niego świat należy doń niepodzielnie. Inarius nie zamierza pozwolić, by Sanktuarium wymknęło mu się z rąk. W obliczu zbliżającej się konfrontacji z tak potężnym przeciwnikiem Uldyzjan nie dostrzega, że Inarius nie jest jedynym, który chce zawładnąć światem ludzi.

Zapraszamy do lektury fragmentu książki „Fałszywy prorok”:

Dla wszystkich czytelników fantastyki oraz fanów gry Diablo, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać poprzednich tomów trylogii „Diablo. Wojna grzechu” Wydawnictwo Insignis przygotowało specjalną ofertę – wszystkie trzy tomy w rewelacyjnej 69,99 w sklepie Insignis.

(Materiały Wydawnictwa Insignis).


komentarze [2]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
PAWEŁ82 03.02.2016 16:52
Czytelnik

Nawałnica Światła była całkiem fajna więc może się skuszę na promocję Wojny Grzechu :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 02.02.2016 11:26
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post