rozwiń zwiń

Zawiń do „Bezpiecznego portu“ Anny Karpińskiej

LubimyCzytać LubimyCzytać
25.04.2019

Znana i lubiana pisarka Anna Karpińska wraca z kontynuacją cyklu „Rodzinne roszady”. Jej bohaterką jest Wanda – kobieta, która dopiero na emeryturze zostaje wystawiona na próbę. Zostaje sama z małą wnuczką, a do tego musi przejąć sprawy związane z biznesem. To jednak nie koniec wyzwań, jakie los stawia na jej drodze.

Zawiń do „Bezpiecznego portu“ Anny Karpińskiej

„Bezpieczny port” – pełna ciepła i zaskakujących zwrotów akcji kontynuacja powieści „Szukając przystani” Anny Karpińskiej

Sytuacja młodej emerytki Wandy, która po wyjeździe córki za granicę zostaje z maleńką wnuczką, komplikuje się. Rozstaje się ze wspólnikiem Wiktorem i wynajmuje restaurację. Jakby tego było mało, kiedy sama potrzebuje pomocy, najbliżsi tylko w niej widzą swoje wsparcie.
Czy wystarczy jej siły i wewnętrznego uporu, żeby przetrwać najtrudniejsze momenty? Czy uda jej się znaleźć bezpieczny port? Nim znajdzie odpowiedzi na te pytania, czeka ją jeszcze sporo niespodzianek od losu.

Poniżej zamieszczamy fragment powieści.
Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Siedem lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu.

 

Artykuł sponsorowany


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 25.04.2019 14:39
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post