rozwiń zwiń

Autorzy "Gaumardżos" odpowiedzieli na Wasze pytania!

LubimyCzytać LubimyCzytać
15.09.2011

Co to jest GMT i jak potrafi doprowadzić do szału? Co czeka turystę podróżującego po Gruzji rowerem? O inspiracjach literackich oraz smakach i zapachach Gruzji opowiadają Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller.

Autorzy "Gaumardżos" odpowiedzieli na Wasze pytania!

*Anna Dziewit-Meller - Dziennikarka. Razem z Agnieszką Drotkiewicz wydała książkę "Głośniej! Rozmowy z pisarkami". Pracuje w radiu Chilli Zet i telewizji TVN, gdzie prowadzi programy o książkach. Współpracuje z „Gazetą Wyborczą”, „Polityką” i „Lampą”. Jest wokalistką i gitarzystką zespołu Andy.

*Marcin Meller - Polski historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku "Polityka", gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Był działaczem NZS-u i organizatorem popularnych balów przebierańców u Architektów na Koszykowej. Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000-2002 reality show "Agent". Od września 2005 do czerwca 2008 razem z Kingą Rusin prowadził magazyn "Dzień Dobry TVN". Od listopada 2008 do stycznia 2009 prowadził na antenie TVN teleturniej "Kapitalny Pomysł". Od 24 stycznia 2009 na antenie TVN24 w każdą sobotę prowadzi magazyn kulturalny "Drugie śniadanie mistrzów". Od 7 kwietnia 2009 roku w radiu Roxy FM w każdy wtorek prowadzi między 10:00 a 13:00 swój autorski program pt. "Mellina". Od kwietnia 2011 jest felietonistą Wprost.

Od roku 2003 jest redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika "Playboy".


komentarze [9]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Juta 21.09.2011 00:22
Czytelniczka

Popieram wypowiedź paulach84.
Co do sympatii i antypatii to sprawa drugorzędna, czy darzymy "tych" ludzi miłymi odczuciami. Byłoby "godnie" z ich strony, gdyby pochylili się nad odpowiedziami na pytania niewygodne, bądź trochę uszczypliwe.
Wybrnęliby "z twarzą" z takiego wywiadu. Po cóż czytać cukierkowe odpowiedzi, jeżeli czytelnik ma wrażenie, że czyta jedynie reklamę.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
konto usunięte
19.09.2011 22:07
Czytelnik

Użytkownik wypowiedzi usunął konto

angelka 19.09.2011 19:01
Czytelniczka

Ps. A ta pani proponuje beznadziejne książki w "DDtvn". Totalna porażka! Bo to chyba jest ona, jak się nie mylę. A jeżeli nawet to przepraszam. :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
angelka 19.09.2011 18:59
Czytelniczka

Przepraszam bardzo, ale tego pana nie cierpię.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
cień_fprefecta 16.09.2011 17:28
Bibliotekarz

Nie spodziewałem odpowiedzi, bo o klasie autorów mam takie, a nie inne zdanie. Ja bym odpowiedział w mniej-więcej taki sposób: "Ależ oczywiście mamy niewielki problem ze stołem, i bardzo byłaby przydatna do podłożenia pod lewą nogę." Lub jakoś inaczej w tym stylu, ale to trzeba mieć styl i umieć zażartować z samych siebie.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Paulina 15.09.2011 21:21
Czytelniczka

O tak, właśnie o to pytanko mi chodziło :) Strach chyba było zapytać bo przecież TAKICH pisarzy się nie pyta o takie sprawy. Jak dla mnie to pytanie powinno się tam znaleźć. Co więcej, nie wiem czy czasem nie powinno wygrać :) Ale oczywiście słodzenie zawsze i wszędzie na I miejscu jest i będzie !!! No to mi się zrymowało :D

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
emka 15.09.2011 21:17
Czytelniczka

Mi też wydaje się trochę zbyt cukierkowo. Szczerze mówiąc do końca miałam nadzieję, że w wywiadzie znajdzie się pytanie fprefecta, cytuję:
"Czy gdyby nie byli Państwo autorami, ani żaden z Państwa znajomych nie byłby autorem tej książczyny, ani nie musieliby się Państwo nikomu przypodobać kupując ją, a o Gruzji wiedzieli tyle ile przeciętny człowiek wie z mediów, filmów, i...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Paulina 15.09.2011 21:11
Czytelniczka

Wywiad przeczytany. W sumie nic ciekawego...Szkoda, że nie znalazły się w nim wszystkie pytania...Niektóre pominięto chyba celowo żeby przypadkiem nie zajść "gwiazdkom" za skórę? / nie oburzyć? / nie zasmucić? /

A tak czekałam na te "inne" odpowiedzi...No ale niestety chyba wolno nam tylko słodzić - jak już ktoś w pytaniu zabrnie troszkę dalej - od razu jest ono...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Monika Adamczyk 15.09.2011 12:24
Moderator globalny/Redaktorka

 Anna Dziewit-Meller Anna Dziewit-Meller i  Marcin Meller Marcin Meller odpowiedzieli na Wasze pytania.

Oto wywiad:

Przeciętny Kowalski marzy o urlopie w Hiszpanii, we Włoszech lub
Chorwacji. Możliwość...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej