Najpierw książka, później film – zapowiedzi

LubimyCzytać LubimyCzytać
13.11.2018

Wtorko-poniedziałek zaczynamy mocnym, filmowym akcentem. Koniecznie zobaczcie, która z powieści Stephena Kinga zostanie zekranizowana, poszerzony zwiastun adaptacji „Zabójczych maszyn” i jak będą wyglądać króliki, które w grudniu pojawią się na BBC.

Najpierw książka, później film – zapowiedzi

Zabójcze maszynyPhilip Reeve

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała rozszerzony zwiastun nowego widowiska. „Zabójcze maszyny” to adaptacja powieści pod tym samym tytułem. Premiera już 7 grudnia, a reżyserią zajął się Peter Jackson. 

Sześćdziesiąt minut – tyle wystarczyło, żeby zniszczyć ludzką cywilizację.
Tysiące lat później nastała nowa era ruchomych miast. Miasta-drapieżcy na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną Ziemię. Polują: atakują, walczą i pożerają się nawzajem.

Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki, szybki i... głodny.
Podczas polowania Wielki Mistrz Cechu Historyków Londynu zostaje zaatakowany sztyletem przez tajemniczą dziewczynę. Życie ratuje mu młody czeladnik, który w pogoni za napastniczką zostaje wyrzucony z pędzącego miasta. Na jałowych pustkowiach wielkiego Terenu Polowań ci dwoje, których wszystko dzieli, są zdani tylko na siebie.
Wśród przemocy, brutalności i nieustannego niebezpieczeństwa Tom i Hester muszą walczyć o życie i przyszłość świata…

JoylandStephen King

Stacja Freeform postanowiła zekranizować jedną z powieści Stephena Kinga. Za produkcję pierwszego odcinka będzie odpowiedzialny Chris Peña oraz Cyrus Nowrasteh. Stephen King nie jest na razie w żaden sposób powiązany z projektem.

Devin Jones, student college’u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu – i tym, co po nim następuje. Wszystko to sprawi, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam...
Życie nie zawsze jest ustawioną grą. Czasem nagrody są prawdziwe. Bywają też cenne.

Pasjonująca opowieść o miłości i stracie, o dorastaniu i starzeniu się – i o tych, którym nie dane jest doświadczyć ani jednego, ani drugiego, bo śmierć zabiera ich przedwcześnie.

 Wodnikowe WzgórzeRichard Adams

BBC przygotowuje serial animowany na podstawie powieści Richarda Adamsa. W sieci pojawiły się już zdjęcia! W angielskiej wersji językowej usłyszymy: Jamesa McAvoya, Nicholasa Houlta, Johna Boyega, Bena Kingsleya, Gemmę Arterton, Daniela Kaluuya, Rosamund Pike, Petera Capaldiego, Tarona Egertona, Henry`ego Goodmana i Toma Wilkinsona. Premiera została zaplanowana na Boże Narodzenie. Serial będzie miał cztery odcinki.

Źle się dzieje w królikarni Sandleford. W miejscu, w którym króliki wiodą spokojny żywot, ma powstać nowe osiedle. Wygodne nory i zielone łąki zostaną unicestwione.

Nie jest łatwo opuścić swój dom. Stado kłapouchów pod wodzą dwóch niezłomnych braci – Piątka i Leszczynka – musi jednak wyruszyć w podróż w poszukiwaniu nowego miejsca na ziemi. Tak rozpoczyna się królicza epopeja. Nie trzeba dodawać, że po drodze naszych bohaterów czeka mnóstwo przygód i jeszcze więcej niebezpieczeństw.


komentarze [2]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Villiana 13.11.2018 10:23
Czytelniczka

Serial na podstawie "Wodnikowego Wzgórza" na pewno obejrzę :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 09.11.2018 16:17
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post