Manager
Pracodawca: Zaczytani.org
Rodzaj umowy: Pełen etat
Miejsce pracy: Warszawa
Dodane: 1879 dni temu
Ważne do: 21.04.2019
O Firmie

Zaczytani od 2013 roku promują czytelnictwo i edukację społeczną poprzez prowadzenie Wielkiej Zbiórki Książek i otwieranie bibliotek na oddziałach szpitalnych. Od dwóch lat wolontariusze Fundacji codziennie pojawiają się w szpitalach, czytają dzieciom książki i prowadzą bajkoterapię. Aby podziękować mieszkańcom, którzy przekazują swoje książki w czasie Wielkiej Zbiórki Książek Fundacja Zaczytani.org ustawia miejskie meble – ławki w kształcie otwartych książek. Każda ławka jest niepowtarzalna, zaprojektowana przez artystę. Część ławek na swoich ambasadorów: znanych aktorów, ludzi kultury i sztuki.

Opis stanowiska

Poszukujemy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za współtworzenie strategii PR Fundacji Zaczytani.org oraz realizację wyznaczonych celów. Będziesz odpowiadać za wizerunek Zaczytanej Akademii, Wielkiej Zbiórki Książek oraz Wystaw Zaczytanych Ławek. Będziesz organizować wiele wydarzeń czytelniczych oraz kontaktować się z mediami i Ambasadorami Fundacji.

Oczekujemy

Zadania:

współtworzenie strategii PR w ramach przyjętej strategii marketingowej Zaczytani.org

dbanie o wizerunek projektów Fundacji (Zaczytana Akademia, Wielka Zbiórka Książek, Zaczytane Ławki)

prowadzenie kampanii społecznych

pozyskiwanie Ambasadorów Fundacji

organizacja i realizacja wydarzeń promocyjnych i czytelniczych

rozwój i podtrzymywanie kontaktów w branży medialnej

Szczególnie zależy nam na Tobie, jeżeli:

masz co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

znasz branżę medialną

umiesz swobodnie redagować teksty

masz wiedzę dotyczącą kreowania wizerunku firmy

jesteś kreatywny w wykonywaniu powierzonych zadań

na co dzień korzystasz z narzędzi komunikacji internetowej

posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętności pracy w zespole

jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a, rzetelnie realizujesz swoje zadania

cieszysz się na nowe wyzwania

Oferujemy

Oferujemy:

pracę z misją w ogólnopolskiej fundacji Zaczytani.org

umowę o pracę

otwartość na kreatywne podejście w działaniach PR

samodzielność i ambitne wyzwania

narzędzia do pracy

pracę w kreatywnym zespole

uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

miejsce pracy biurowej, Stary Mokotów (3 min od przystanku metra)

Jak aplikować?

Jeśli chcesz być członkiem zespołu Zaczytani.org w warszawskim oddziale, wyślij do nas swoje CV klikając TUTAJ.