Okładka książki Smoki. Świat w obrazkach

papier
pablo
8 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Dzięki tej książce historie o smokach, dzielnych rycerzach i złośliwych księżniczkach zyskują prawdziwie magiczny wymiar. Smoki są wszędzie – w głębiach oceanów, w kraterach wulkanów, wśród białych obłoków i w ciemnych jaskiniach. Niektóre są niebezpieczne, inne całkiem niegroźne. Poznajcie smoki, nauczcie się rozumieć zachodzące w świecie zjawiska, a wyobraźnia spłata wam smoczego figla.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
pablo | 2010-06-28

Fenomenalna pozycja dla każdego! Jeżeli uważasz, że wiesz już absolutnie wszystko o smokach a na fantastyce zjadłeś/aś zęby, to zaręczam Ci że ta książka będzie dla Ciebie lekcją pokory.

Rzetelność autorki rzuca się w oczy od pierwszej strony. Smok dziecko, smoczyca - jak ją poderwać, smok strażnik - jak go przechytrzyć, smok fajtłapa... Można tak wymieniać długo!

Jest to absolutnie kompletny smoczy leksykon, dla zmyłki przeznaczony dla dzieci. Przecież który z dorosłych przyznałby się, że interesuje go np: ile jest w stanie zjeść smok żarłok...

actagaudi | 2014-08-04

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica