Dowód prawdy; Koniec rzeki; Czarny tancerz; Lot rybołowa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Simple truth; River's end; Flight of the osprey; Coffin dancer
82-88243-07-1
czteropak
Floo

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Dowód prawdy - David Baldacci , tł. Zygmunt Halka 2. Koniec rzeki - Nora Roberts, tł. Anna Kołyszko 3. Czarny tancerz - Jeffery Deaver,tł. Michał Ignar 4. Lot rybołowa - Ewan Clarkson, tł. Barbara Cendrowska Lot rybołowa W 1950 roku w Wielkiej Brytanii nie było już ani jednego rybołowa. Jednak teraz te wspaniałe ptaki zaczynają powracać na...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Dowód prawdy - David Baldacci , tł. Zygmunt Halka
2. Koniec rzeki - Nora Roberts, tł. Anna Kołyszko
3. Czarny tancerz - Jeffery Deaver,tł. Michał Ignar
4. Lot rybołowa - Ewan Clarkson, tł. Barbara Cendrowska

Lot rybołowa

W 1950 roku w Wielkiej Brytanii nie było już ani jednego rybołowa. Jednak teraz te wspaniałe ptaki zaczynają powracać na dawne lęgowiska, choć w dalszym ciągu czyha na nie wiele zagrożeń. Na własnej skórze doświadczył tego dwuletni rybołów, który dopiero po raz drugi wyruszył na południe z mateczników Szkocji i niespodziewanie wpadł w sieć kłusownika na rzece Devon...

MadameShepard | 2014-02-28

Jedna gwiazdka odnosi się do "Czarnego tancerza" Deavera. Płytki, drętwy, fatalnie napisany. Gniot.

Anna Bugaj-Słowik | 2011-01-27
Przeczytana: lipiec 2007

Zdecydowanie polecam "Czarnego tancerza" choć muszę przyznać ,że lubię wszystkie z serii Książki Wybrane

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 23 listopada 2010

"Naglę widzę Liv, która na mnie patrzy." (Reader's Digest Przegląd)

PaniS | 2016-01-10

Za "Czarnego Tancerza"