Changes
978-83-241-2964-5
dona

Wybitny chirurg Peter Hallam próbuje zagłuszyć ból po stracie żony, całkowicie oddają się pracy. Traci zainteresowanie domem, dziećmi i ich codziennymi problemami. Dopiero spotkanie z dziennikarką Melanie Adams sprawia, że z nadzieją zaczyna spoglądać w przyszłość. Rodzące się między nimi uczucie zapowiada szczęśliwy związek. Melanie z dwiema córkami przenosi się do Los Angeles. Jednak wspólne życie z Peterem w domu pełnym pamiątek po jego zmarłej żonie wcale nie jest takie proste.

Magdalena | 2014-02-07
Przeczytana: 30 grudnia 2013

Piękna historia o miłości, poświęceniu i poszukiwaniu szczęścia. Książka pokazuje jak istotne jest dokonywanie zmian w naszym życiu, że nie można stać w miejscu bo w ten sposób można skrzywdzić najbliższych nam ludzi.
Polecam

wrublik7 | 2013-09-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rok 2012
Przeczytana: 15 kwietnia 2012

czytałam to, kiedy znajomi próbowali ciągle zajść w ciążę, a sama byłam w ciąży, po przeczytaniu tej książki jakoś nabrałam nadziei że im jednak się uda

Malvishia | 2013-02-25

To chyba moja ulubiona ;) mam ochotę przeczytać ją jeszcze raz ;) nie mogłam sobie przypomnieć jak właśnie się nazywa, dzięki tej stronie mi się udało... ;D Dzięki ;)

książek: 1915

Przeczytana: 12 września 2013

Jak zwykle fantastyczna.

Sylwia | 2017-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2017

Po opisie spodziewałam się ciekawej książki, i w sumie nie była zła, ale momentami wiało nudą, dlatego trochę się zawiodłam. To pierwsza powieść Danielle Steel, którą przeczytałam i zastanawiam się czy będę miała ochotę na kolejną.

Joni | 2017-03-18
Na półkach: Romans, 2016, Przeczytane