Trzy oblicza pożądania

Cykl: Alex Kennedy (tom 1)
Wydawnictwo: Mira
Tempted
literatura erotyczna, piękna
Aniutka90

Nigdy nie zdradziłam męża. Nie miałam też żadnych powodów, by podejrzewać, że on mnie zdradził. A teraz zapraszaliśmy obcą osobę do naszego łóżka. Musiałabym być stuknięta, żeby nie czuć niepokoju. Pożądanie zwyciężyło nad zdrowym rozsądkiem. Zupełnie jak w przeszłości, gdy moje ciało zignorowało rady umysłu i serca. Dojrzałam, ale nie zmądrzałam. Stałam pomiędzy, ale jednocześnie ponad...

Stałam pomiędzy, ale jednocześnie ponad nimi, jak dama między dwoma królami. Byli opanowani, choć gotowi zmienić to w każdej chwili, czekali tylko na moją komendę. Nie byli podobni, ale w tej chwili całkowicie nierozróżnialni.

– Chodźcie – powiedziałam cicho, ale obaj mnie usłyszeli. Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam do sypialni, nie oglądając się za siebie. (…)

Podniosłam powoli ręce, ujęli moje dłonie i wtedy ich przyciągnęłam. Poczułam na plecach ręce męża obok rąk Alexa. Nie byliśmy już trójkątem o ostrych wierzchołkach, lecz tworzyliśmy krąg. Spleciony z ramion, nóg i złączony wspólnym pragnieniem.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/trzy-oblicza-pozadania-1

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/trzy-oblicza-pozadania-1

Habiel | 2019-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2019

Wpisując frazę "dobre powieści erotyczne" natrafiłam na tę książkę.
Chciałam poczytać coś lekkiego, ale też nie przesadnie romantycznego. Przede wszystkim jednak miało być to coś lepszego niż seria o Greyu, czy Crossie.
Czy to dostałam? Owszem. Jednakże spodziewałam się czegoś więcej, bo książka oparta została na relacji w trójkącie, pomiędzy dwoma mężczyznami i kobietą. Spodziewałam się, że główna bohaterka będzie miała na ten temat więcej przemyśleń niż "on jest taki przystojny, ale kocham męża". Chociaż, to trzeba przyznać, inne wątki poza opisem scen współżycia, są w porządku. Schematyczne, przewidywalne ale sprawiają, że tę książkę da się czytać i czuć podczas tego czytania jakąś więź z bohaterami, a nawet można czerpać pewną satysfakcję i radość z przewracania kolejnych stron.

Kat | 2019-02-17

"Trzy oblicza pożądania" znalazło się u mnie drogą wymiany. Nie szukałam tej książki, nie znałam jej, w życiu nie słyszałam o Megan Hart, w sumie to wzięłam ją z braku laku. Nienawidzę erotyków. Serio. Czyta mi się je cholernie ciężko, z reguły są.... nudne, naciągane i bez sensu. Ot, moje zdanie. Właśnie dlatego bardzo się cieszę, że dałam sobie szansę na "Trzy oblicza pożądania". To bardzo dobra książka. Nie jest to pusty erotyk, to pewna historia. Historia odważna, gdzie są spełniane fantazje, jest odnajdywanie i uczenie się siebie, nie ma wstydu, są postacie, które dają się lubić. Opisy zbliżeń naszych bohaterów BARDZO działają na wyobraźnie i to jest super! Ta książka nie jest wulgarna, jest seksowna, w bardzo przyjemny sposób.:)
Drogie Panie, tak. Warto ją przeczytać. ;)

Patrycja | 2018-08-02
Przeczytana: 20 czerwca 2014

Mi się książka podobała, nie męczyłam się przy niej, zaskakująca i ciekawa.

milona | 2018-03-09
Przeczytana: 09 marca 2018

Książka ta, to żaden płytki romans czy erotyk. To dość skomplikowana ksiazka psychologiczna o trudnych wyborach życiowych. Bardzo emocjonalna. Mimo ze nie zgadzam się z wyborem Annie to szanuje go i rozumiem. Niestety ja na jej miejscu podjęłabym inny wybór czując się zdradzona i zmanipulowana przez męża. Trudna ksiazka, daje do myślenia długo po jej zakończeniu.

SusanLilyCross | 2017-11-20

mrasne xd

czytelnicze-recenzje | 2017-09-27
Przeczytana: 25 września 2017

Zapraszam do zapoznania się z recenzją na moim blogu:

książek: 2059
jamczyk | 2017-08-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebook
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Powieść obyczajowa z amerykańskiej prowincji, o problemach rodzinnych, trudnym dojrzewaniu, szukaniu własnego miejsca w świecie i do tego sympatyczny trójkącik. Można przeczytać bez bólu zębów.

aga200110 | 2017-07-24

Lekka opowieść o emocjonalnym i erotycznym trojkącie.

virgo123 | 2017-05-10
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2017
Przeczytana: 10 maja 2017

Nawet mi się podobała ;) Wciągająca, może dzięki temu szybko mi szła ;)

Iwona | 2017-01-22
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Mam mieszane uczucia co do tej książki. I tylko tyle.
Mam zamiar wrócić do niej za jakiś czas i być może wtedy, będę miała o niej pewną opinię.