Ciach go smykiem!

Polskie Wydawnictwo Muzyczne
muzyka felieton
literatura piękna
muzyka felieton

„Ciach go smykiem” to zbiór felietonów, jednych z najcelniejszych artykułów Jerzego Waldorffa, publikowanych między innymi na łamach tygodnika „Świat” w latach 1957-1969. Jak głosi tylna okładka „Pisane na gorąco, dyktowane aktualnością chwili i właściwą Waldorffowi pasją doraźnego działania…” Waldorff nie sili się na kompromis – walczy twardo o swoje idee. Wdało mu się...

• Do przeczytania i oddania
  • 2014
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ciach go smykiem!