Polowanie na czarownice

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Lindallen
2007-01-01
2003-04-01
Iwona Zimnicka
Ringier Axel Springer Polska
Ludzie Lodu Tengel zło miłość
Lindallen
Saga o Ludziach Lodu (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2007-01-01
Iwona Zimnicka
Ludzie Lodu Tengel zło miłość

- bardzo fajna kontynuacja dziejów Silje i Tengela
- bardzo polubiłam postać Charlotty
- byłam trochę zszokowana tym, co autorka zrobiła z postacią Sol
Ciekawa jestem jej dalszych losów
- podobają mi się te mroczniejsze wstawki, które pojawiają się od czasu do czasu w fabule

Druga część sagi o ludziach lodu. Nie będę się powtarzał, bo w zasadzie trzeba by napisać to co przy pierwszej części. Fajnie się czyta.

Nie zawiodłam się, ta część sagi jest równie dobra.

Na półkach: , , , ,

Wydaje mi się że wszystkie tomy owej sagi, którą aktualnie czytam 3 raz będę oceniała na 10 gwiazdek choćby ze względu na szacunek, Wymyślić 47 tomów o poczynaniach rodzinki. No jak dla Mnie. Szacunek.
Tom 2 rozkręca akcję sagi, Na tak nie wielu kartkach potrafi wydarzyć się ciekawa przygoda, książka kończy się w sposób, dzięki któremu z wielką ochota sięgamy po następny...

Jestem oczarowana! Wolę tą książkę niż ... Doceniam swoje życie, ale pochłonęła mnie lektura. Ma swoją aurę. Złowieszczą, groźną, tajemniczą i pociągającą. Książka dla kobiet "nieracjonalnych", działających intuicyjnie i o dobrym sercu. Piękny jest ten nieustający wątek walki dobra ze złem w nas samych... Biorę się za kolejną!

Książka kończy się w taki sposób, że koniecznie chce się sięgnąć po następną. Och jaka ta seria jest wciągająca!

*NOTATKA PRYWATNA*
Klimat, rozłożenie tempa etc. takie jak w części pierwszej. Ta część trochę bardziej mi się podobała.Momentami przypominała o książkach o Ani z Zielonego Wzgórza. Poczatek emocjonujący.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekkie, łatwe, nie wymagające.

Mega wciagajaca saga. Miłość, magia i niebezpieczeństwo

Jeszcze jakieś 40 tomów przede mną, a cieszę się z tego stanu rzeczy jak dziecko na widok torby cukierków, które będzie jeść przez przynajmniej dwa miesiąc.

Dyskusje

6 239