Być najlepszą

Okładka książki Być najlepszą
Barbara Taylor Bradford Wydawnictwo: Książnica Cykl: Saga Emmy Harte (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
2010-01-01
Magdalena Lipska
fortuna podstęp intryga

więcej Więcej

Uwielbiam całą serię wróciłam do niej po latach

Faktycznie, książka wciąga. Jest napisana fajnym, ogólnodostępnym językiem. Momentami zaskakująca, a czasami wiadomo co będzie się działo. Mimo wszystko, jeśli ktoś się zastanawia, czy przeczytać, to oczywiście mówię tak. :)

Kolejna część sagi, prawie równie dobra- prawie, bo za dużo powtórzeń, opisów w kółko tych samych rzeczy, nieistotnych szczegółów.Przez to momentami (przyznaję się!) opuszczałam! Ale dla tych, co przeczytali poprzednie części- pozycja obowiązkowa!

1926

Czytałam tą książkę jakieś 20 lat temu i jak na tamte czasy pamiętam,żę dość mi się podobała.Jest to kolejna książka tej autorki,którą przeczytałam-wszystkie są lekkie,fajnie się czyta-typowa literatura kobieca.

III Tom Sagi Emmy Harte.
Saga rodziny Harteów. Paula ONeill, spadkobierczyni rodowej fortuny prowadzi luksusowy dom towarowy w Londynie. Jest nowym wcieleniem swej babki Emmy - godzi obowiązki zawodowe z rolą wzorowej matki i żony. Jednak na jej drodze staje pozbawiony skrupułów kuzyn Jonathan, który ucieka się do podstępu, chcąc przejąć kontrolę nad imperium Harteów. Jego...

Rewelacyjna, wciaga bardzo.

• Z biblioteki
  • Obyczajowe
  • Przeczytane w 2018
  • Moi mali książęta :)
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • 2021

Dodaj cytat z książki Być najlepszą