Być najlepszą

Barbara Taylor Bradford Wydawnictwo: Książnica Cykl: Saga Emmy Harte (tom 3) literatura piękna
To Be the Best
Saga Emmy Harte (tom 3)
literatura piękna
Magdalena Lipska
fortuna podstęp intryga

Uwielbiam całą serię wróciłam do niej po latach

Faktycznie, książka wciąga. Jest napisana fajnym, ogólnodostępnym językiem. Momentami zaskakująca, a czasami wiadomo co będzie się działo. Mimo wszystko, jeśli ktoś się zastanawia, czy przeczytać, to oczywiście mówię tak. :)

Kolejna część sagi, prawie równie dobra- prawie, bo za dużo powtórzeń, opisów w kółko tych samych rzeczy, nieistotnych szczegółów.Przez to momentami (przyznaję się!) opuszczałam! Ale dla tych, co przeczytali poprzednie części- pozycja obowiązkowa!

Czytałam tą książkę jakieś 20 lat temu i jak na tamte czasy pamiętam,żę dość mi się podobała.Jest to kolejna książka tej autorki,którą przeczytałam-wszystkie są lekkie,fajnie się czyta-typowa literatura kobieca.

III Tom Sagi Emmy Harte.
Saga rodziny Harteów. Paula ONeill, spadkobierczyni rodowej fortuny prowadzi luksusowy dom towarowy w Londynie. Jest nowym wcieleniem swej babki Emmy - godzi obowiązki zawodowe z rolą wzorowej matki i żony. Jednak na jej drodze staje pozbawiony skrupułów kuzyn Jonathan, który ucieka się do podstępu, chcąc przejąć kontrolę nad imperium Harteów. Jego...

Rewelacyjna, wciaga bardzo.

• Obyczajowe
  • Przeczytane w 2018
  • Moi mali książęta :)
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Własne
  • Wcześniej lub później
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Być najlepszą