Tajemnice starego dworu

Okładka książki Tajemnice starego dworu
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Opowieści Margit Sandemo literatura piękna
literatura piękna
1996-01-01
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
dziedzic ślub miłość

więcej Więcej

Ostatnio zafiksowałam się nieco na punkcie książek i filmów o tematyce paranormalnej, więc stwierdziłam, że muszę łyknąć jakąś odtrutkę. Złapałam pierwszą z brzegu książkę, której jeszcze nie czytałam. I co wyszło? Romans z nawiedzonym dworem w tle. Taka karma.

Catharina od dziecięcych lat zaręczona jest z Malcolmem Jarncroną, dziedzicem Markanas. Dziewczyna zna swego...

Drogi Czytelniku...

Niedawno miałam przyjemność przeczytać pewną opowieść pewnej zdolnej autorki, mianowicie „Tajemnice starego dworu”, którą napisała Margit Sandemo. Jest to jedno z ponad czterdziestu jej opowiadań.

Wspaniale było przenieść się do świata Cathariny - dziewczyny o bardzo zaniżonym poczuciu własnej wartości, jej młodszych sióstr - Belli, Siri i Lotty,...

Jest to fantastyczna książka. Polecam

Jest to historia Cathariny, która już od dziecka była zaręczona z Malcolmem Jarncroną, dziedzicem Markanas. Jednak szkopuł w tym, że zna go jedynie z listów, które do niej wysyłał. Mężczyzna wielokrotnie przekładał swoje wizyty, aż wreszcie wysłał do swojej narzeczonej list, w którym zwalniał ją z danego słowa. Załamana kobieta przed nikim nie przyznała się do tego, ukryła...

Pierwsza książka,jak już ktoś napisał "pozalekturowa" :) .Cudownie się ją czytało ,gdy nie miałam czasu i musiałam ją kończyć nie mogłam się doczekać dnia w którym przeczytam chodź jeden krótki rozdział.

Od tej książki zaczęła się moja historia z "pozalektórowym" czytaniem.Dostałam ją od teściowej, która posiada sporą biblioteczkę harlekinów.To nie zwykły "harlekinowy" romans ale świetna, wciągająca,pełna zagadek i tajemnic opowieść. Dobra na jedno długie popołudnie.Polecam !

Opowieści 13

• Margit Sandemo
  • Opowieści Margit Sandemo
  • Romans
  • Domowa biblioteczka
  • sagi
  • Autorzy: Margit Sandemo

Dodaj cytat z książki Tajemnice starego dworu