How to Do Nothing: Resisting the Attention Economy

Data 1. wydania:
2019-04-09
angielski
1612197493

esej, self-help book na temat świadomości i uwagi. Autorka unika jednoznacznych rad, co jest cechą wyróżniającą prawie wszystkich książek samopomocowych. Odell zabiera czytelnika na spacer po rodzinnej Kalifornii w trakcie którego pokazuje grzechy platform społecznościowych. Oprócz uświadomienia absurdalności ciągłej egzystencji w mikrocyklach medialnych, sugeruje jakie może być remedium na dręczące nas problemy.

Dodaj cytat z książki How to Do Nothing: Resisting the Attention Economy