Jezioro tajemnic

Patronat LC
Denise Hunter Wydawnictwo: Dreams Cykl: Pensjonat Bluebell (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Lake Season
Joanna Olejarczyk
Dreams
powieść religijna powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść obyczajowa obyczajowe romans romans chrześcijański miłość pensjonat
Lake Season
Pensjonat Bluebell (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Joanna Olejarczyk

Muszę przyznać, że nie porwała mnie ta książka, owszem lekko się czytało, chociaż zbyt długie opisy czasem mnie wkurzały. Mimo wszystko biorę się za drugą część.

"Jezioro tajemnic" to takie typowe niczym nie wyróżniające się czytadło. Napisane dość poprawnie, ale nie wywołujące żadnych emocji. Wszystko tutaj jest sztampowe, przewidywalne do bólu i nie zaskakuje ani na chwile. Raczej to moje pierwsze i ostatnie spotkanie z autorką.

Jeśli książka doprowadziła mnie do łez to jest dobra. Jednak ta jest wyjątkowo dobra. Ta historia bardzo mnie dotknęła, może dlatego że znalazłam swoje odbicie w Adamie a może ze względu na wątek Lizzie i Bena. W każdym bądź razie, jest to powieść życiowa. Bardzo podobało mi się to, że został poruszony tutaj temat Boga i wiary. Autorka bardzo umiejętnie go tutaj wplotła,...

Po tragicznej śmierci obojga rodziców Molly, Grace i Levi decydują się na zrealizowanie marzenia swoich rodziców i...w swoim domu rodzinnym otwierają pensjonat. Pierwszym gościem jest Adam Bradfort, który szuka w Bluebell spokoju oraz inspiracji. Adam jest autorem wielu poczytnych książek, które podpisuje pseudonimem chcąc pozostać anonimowym (i żyć w spokoju 😉) Przy okazji...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak zawsze świetna feel good story. Polecam!

Lubię wzruszające historie, a ta do takich należy. Losy Molly i Adama poruszyły romantyczną stronę w mojej duszy :)
Cała historia jest warstwowa i odkrywanie jej sprawiało mi przyjemność. Nie mogę się doczekać kolejnej

Strasznie podobała mi się ta książka ;) W ogóle miałam jakieś takie pozytywne nastawienie, jak ją zaczynałam ;) Jedna i druga historia bardzo mnie smuciła, chociaż w pewnym sensie obie miały szczęśliwe zakończenie ;)

Przeczytałam. Bardzo sympatyczna i zaskakujące zwroty akcji.

Najzwyczajniej tym razem książka Denise Hunter mnie nie porwała i szybko odłożyłam ją na półeczkę.

Książkę przeczytałem z wielką radością. Szczerze powiem , że dawno nie czytałem tak wspaniałe i poruszającej powieści jak ta. Jestem pod wrażeniem. Czekam na kolejne tomy.
Polecam

Dyskusje

• Legimi
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Jezioro tajemnic