Jesienne niebo

Okładka książki Jesienne niebo Denise Hunter
Okładka książki Jesienne niebo
Denise Hunter Wydawnictwo: Dreams Cykl: Pensjonat Bluebell (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Pensjonat Bluebell (tom 3)
Autumn Skies
Dreams
2021-09-21
2021-09-21
Joanna Olejarczyk

Kolejna książka z tej serii podobała mi się tak samo, jak poprzednie ;) Oczywiście nie zabrakło tutaj wzruszeń i mniej przyjemnych sytuacji, a i pewne zdarzenie, które łączyło głównych bohaterów, okazało się dosyć dramatyczne, a nawet tragiczne. Ale ich historia wciąga, więc książkę czyta się dosyć szybko. Polecam ;)

FRAGEMENT OPINII:
Swoją przyjemność z prozą Denise Hunter rozpoczęłam spontanicznie i entuzjastycznie. Miałam przeczucie, że właśnie odkryłam nową autorkę, której twórczość mocno przypadnie mi do gustu i nie myliłam się. Seria Pensjonat Bluebell wciągnęła mnie tak mocno, że już po lekturze tomu pierwszego, Jezioro tajemnic, od razu sięgnęłam po kolejną część. Można więc śmiało powiedzieć, że przeczytałam całą trylogię za jednym zamachem, a nawet po tym dręczyło mnie jakieś poczucie niedosytu. Na nieocenionym portalu książkowym LubimyCzytać przewertowawszy twórczość autorki, szybko doszłam do wniosku, iż koniecznie muszę przeczytać pozostałe jej książki. Tak jak przewidywałam, proza Hunter zajęła w moim sercu bardzo szczególne miejsce.

A po więcej, zapraszam na bloga :) https://shiracoffeebook.blogspot.com/2023/10/seria-pensjonat-bluebell-denise-hunter.html

FRAGEMENT OPINII:

1937

"Jesienne niebo" jest przeciętną, ale lekką lekturą. Na niekorzyść wpływają drugoplanowe wątki związane z Bennetami, które w pewnych momentach dominują w powieści (szczególnie irytujący jest wątek Molly, która sama sobie robi pod górkę).

Ebook :) Fajna seria wciąga Polecam Po lubiłam książki autorki :)

Ebook :) Fajna seria wciąga Polecam Po lubiłam książki autorki :)

Według mnie ostatni tom jest lepszy od pierwszego, drugiego nie czytałam, niestety nie było w bibliotece. Odniosłam wrażenie, że między Grace a Wyattem więcej się działo niż między bohaterami "Jeziora tajemnic". Bardziej podobała mi się ta para oraz ich historia.

Piekna i mądra opowieść. Ciekawy pomysł, aby kazdy tom z serii Bluebell poświęcić jednej osobie z rodzeństwa Bennettów. Dzięki temu calość jest spójna, a jednocześnie można je czytaćosobno.

Czytałam jednym tchem, choc przypuszczałam jak się skończy.

Polecam serdecznie. szczególnie na jesienne i zimowe wieczory.

Czytałam jednym tchem, choc przypuszczałam jak się skończy.

Polecam serdecznie. szczególnie na jesienne i zimowe wieczory.

Moja ulubiona część tej trylogii. Fajna, ciepła i z nutką tragedii - po prosty wszystko to co lubię.

Pomimo, że książka jest przewidywalna to było kilka zaskakujących wątków. Przyjemnie spędziłam czas...

Dzień dobry #książkoholicy w ostatni dzień białych Świąt ❤️ Tyle lat opłacało się czekać na ten świąteczny cud ❄️❄️❄️

Denise Hunter "Jesienne niebo " to trzeci tom z serii Pensjonat Bluebell. Książkę przeczytałam w ramach #booktour u @tea.books.lover . Moje kolejne i znowu udane spotkanie z rodzeństwem Bennett.

Pensjonat zostaje wystawiony na sprzedaż. Levi przygotowuje się do ślubu i wyjazdu do Los Angeles . Molly i Adam pragną wyjechać do Włoch. Grace chce kupić domek na miejscu , by prowadzić w nim swoją wypożyczalnię sprzętu. W tym tomie poznajemy właśnie jej historię.

Czy wszystkie marzenia rodzeństwa spełnią się , czy może coś jest w stanie sprawić ,że ich plany zmienią swój obrót?

W pensjonacie rodzeństwa pojawia się wysłany na przymusowy urlop agent Wyatt Jennings . Mężczyzna pragnie znaleźć miejsce w którym zginęła jego matka. Grace zostaje przewodniczką , która jemu pomaga . Wspólne poszukiwania zbliżają parę do siebie. Jednak kiedy znajdą to miejsce i zacznie docierać do nich duch przeszłości czy będą w stanie sobie poradzić z emocjami ? Czy to co stało się kiedyś będzie w stanie ich zbliżyć czy może zniszczy uczucie , które się między parą nawiązuje?

Ta część urzekła mnie bardzo i wywołała dużo emocji. Rozwiązanie całej zagadki z przeszłości wzruszyło mnie . Łezka się zakręciła . Czytajcie , warto ❤️

Pensjonat zostaje wystawiony na sprzedaż. Levi przygotowuje...

Bluebell dobrze prosperuje i zostaje wystawiony na sprzedaż a losy każdego z trójki rodzeństwa Bennettów wydają się być przesądzone. Molly i Adam w końcu wyjadą do Włoch by tam spełnić marzenie Molly. Levy odlicza dni do ślubu z aktorką Mią, a później wspólnie zamieszkają w Los Angeles. Na miejscu zostanie jedynie Grace prowadząca swoją agencję wypożyczającą sprzęt sportowy. Wszystko idzie zgodnie z wcześniejszymi założeniami...do czasu.
Ktoś się pojawia, ktoś namiesza, czyjeś marzenia pójdą w odstawkę a o czyjeś będzie trzeba zawalczyć 😉 Wyjdą skrzętnie skrywane demony i tajemnice z przeszłości.. Powieść do ostatnich stron trzyma w przyjemnym napięciu i oczekiwaniu. Zakończenie w pełni satysfakcjonuje, historia każdego z rodzeństwa zamyka się w cudowny sposób.

• Romans