Hotel nad oceanem

Okładka książki Hotel nad oceanem
Colleen Coble Wydawnictwo: Wydawnictwo Dreams Cykl: Nad zatoką (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Nad zatoką (tom 1)
The Inn at Ocean's Edge
Wydawnictwo Dreams
2016-11-07
2016-11-07
Anna Pliś
zaginięcie sekret

Są takie książki, o których nie jest głośno. Nie są reklamowane w mediach, na billboardach, nie pojawiają się często na blogach czy w mediach społecznościowych. Autorzy nie są tak znani jak inni, których lubimy czytać. Jednak przecież warto po takie pozycje sięgać! Mnie udało się przeczytać "Hotel nad oceanem" Colleen Coble i muszę stwierdzić, że to perełka! Czyta się lekko...

Irytujące są w niektórych „babskich” książkach te sceny niedowierzania i posądzanie świadków o niepoczytalność.
To jakiś nałóg: „wydawało się pani”, „jest pani przemęczona”, itp. Gdyby policjanci mieli tak działać, to powinni dostać kopa w rzyć na dzień dobry i stracić pracę.
Inny irytujący nałóg, to „utrata pamięci”. Nie wierzę, że zniknięcie na rok pięcioletniego dziecka...

Podobno o gustach się nie dyskutuje , więc poprzestanę tylko na tym , że miał to być thriller , a przeczytałem romansidło z życia bogatych i pięknych o niedorzecznej fabule i formie uwłaczającej dobremu gustowi . Postaci są nierealne , a ich zachowania nieracjonalne i całkowicie niewiarygodne . Przemyślenia dorosłych kobiet na poziomie zbuntowanych nastolatek . Do tego...

2066

Przyznam szczerze, książka pozytywnie mnie zaskoczyła. Czytało się ją naprawdę świetnie. Taka książka, która gwarantuje kilka przemiłych wieczorów.
Pewien służbowy wyjazd ojca z córką, staje się początkiem końca życia pełnego tajemnic. Mamy tutaj rodzinny dramat, tajemnice sprzed lat. Kryminał, solidny dramat i romans. Wiele wątków, wiele ciekawych rozwiązań. Kobieca...

Ta książka zapewniła mi kilka miłych wieczorów. Trochę sensacji, delikatny wątek romantyczny, tajemnica sprzed lat. A na końcu tematy do dyskusji - i to na istotne tematu. Brawo za odwołanie do wartości chrześcijańskich w sposób subtelny a nie nachalne.

Świetna książka. Od początku bardzo wciągająca. Opowiada o kobiecie która przyjeżdża z ojcem do hotelu. Ma wrażenie że była już tam ale nie może sobie przypomnieć. Kolejne wydarzenia odkrywają pewna tajemnicę sprzed 25 lat.

Na półkach: , , , , ,

Jest tu tajemnica,morze,romans,wspaniała,poruszająca,piękna,a także mądra książka.

Rewelacyjna powieść.Czytałam ja z zapartym tchem.Kilka godzin starczyło by zaczytać się w "Hotelu nad Oceanem",bo nie mogłam odciągnąć się od lektury.Jest to powieść,gdzie obyczajówka łączy się z kryminałem,elementy romantyczne przeplatają niedomówienia i tajemnice, a wszystko ubrane jest w nastrój niepokoju z odrobiną grozy. Brzmi to jak fabuła prawdziwego dreszczowca i...

Na półkach: , , , ,

Ciekawa fabuła, jednak książka wydaje mi się zbyt rozciągnięta. Męczyły mnie niektóre fragmenty i niedokończone rozmowy. I traktowanie 29-letniej kobiety jak 10-latke no ciut słabe. Jak na jeden raz książka dobra, ale z czasem z pewnością zapomnę, że miałam ją w rękach.

Bardzo ciekawa fabuła, dużo wątków i postaci, choć mnie osobiście drażnił styl pisarki. Nie powiem, przeczytałam książkę w jeden dzień, a w zasadzie w 3,5 h, bo akcja jest wartka i nie ma czasu na nudę. Czy jednak na tyle mi się podobała, żebym chciała przeczytać coś jeszcze tej autorki? Niekoniecznie.

• 2018
  • 2019
  • 2021
  • Z biblioteki
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Hotel nad oceanem