Hotel nad oceanem

Colleen Coble Wydawnictwo: Wydawnictwo Dreams Cykl: Nad zatoką (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Inn at Ocean's Edge
Nad zatoką (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Pliś
zaginięcie sekret

Ta książka zapewniła mi kilka miłych wieczorów. Trochę sensacji, delikatny wątek romantyczny, tajemnica sprzed lat. A na końcu tematy do dyskusji - i to na istotne tematu. Brawo za odwołanie do wartości chrześcijańskich w sposób subtelny a nie nachalne.

Świetna książka. Od początku bardzo wciągająca. Opowiada o kobiecie która przyjeżdża z ojcem do hotelu. Ma wrażenie że była już tam ale nie może sobie przypomnieć. Kolejne wydarzenia odkrywają pewna tajemnicę sprzed 25 lat.

Na półkach: , , , , ,

Jest tu tajemnica,morze,romans,wspaniała,poruszająca,piękna,a także mądra książka.

Rewelacyjna powieść.Czytałam ja z zapartym tchem.Kilka godzin starczyło by zaczytać się w "Hotelu nad Oceanem",bo nie mogłam odciągnąć się od lektury.Jest to powieść,gdzie obyczajówka łączy się z kryminałem,elementy romantyczne przeplatają niedomówienia i tajemnice, a wszystko ubrane jest w nastrój niepokoju z odrobiną grozy. Brzmi to jak fabuła prawdziwego dreszczowca i...

Na półkach: , , , ,

Ciekawa fabuła, jednak książka wydaje mi się zbyt rozciągnięta. Męczyły mnie niektóre fragmenty i niedokończone rozmowy. I traktowanie 29-letniej kobiety jak 10-latke no ciut słabe. Jak na jeden raz książka dobra, ale z czasem z pewnością zapomnę, że miałam ją w rękach.

Bardzo ciekawa fabuła, dużo wątków i postaci, choć mnie osobiście drażnił styl pisarki. Nie powiem, przeczytałam książkę w jeden dzień, a w zasadzie w 3,5 h, bo akcja jest wartka i nie ma czasu na nudę. Czy jednak na tyle mi się podobała, żebym chciała przeczytać coś jeszcze tej autorki? Niekoniecznie.

Powiem szczerze, że ciężko mi zdecydować czy jest to bardziej kryminał czy może obyczajówka, gdyż zagadka do rozwiązania jest na prawdę dobrze skonstruowana, zaś bohaterowie wykreowani na miarę latynoskich telenoweli.
Duży plus za wielopoziomową tajemnicę, którą próbuje rozwiązać główna bohaterka. Ciężko mi było przewidzieć kolejne elementy układanki i cieszę się, że...

Lektura w sam raz na lato

Kierując się opisem z okładki nastawiłam się na klimatyczny i trzymający w napięciu thriller. Autorka wcześniej była mi nieznana, ale wydawało się, że stworzona przez nią historia powinna mi się spodobać i pewnie by tak było, gdyby nie to, że okazała się za bardzo uładzona i zbyt przewidywalna, stworzona na podobieństwo książek wpisujących się w krąg literatury...

Tajemnica, morze, romans...W sam raz na lato:) Lekka, przyjemna a zarazem bardzo poważna, poruszająca i dobra powieść, Polecam.

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Z biblioteki
  • Przeczytane 2018
  • Chcę w prezencie
  • Biblioteka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Hotel nad oceanem