Dzieło przypadku

Maja Justyna opowiadania

Dla mnie absolutna rewelacja
Nie da się ukryć że jak przyssałem się do książki to już jej nie odpuściłem
Bardzo polecam.
A opowiadanie o detektywie z Neapolu po prostu .......

Dla mnie absolutna rewelacja
Nie da się ukryć że jak przyssałem się do książki to już jej nie odpuściłem
Bardzo polecam.
A opowiadanie o detektywie z Neapolu po prostu .......

Bardzo przyjemne w odbiorze opowiadania. Niektóre potrafią zaskoczyć.

Bardzo przyjemne w odbiorze opowiadania. Niektóre potrafią zaskoczyć.

Powiem szczerze nie lubię takich krótkich form literackich jak opowiadanie.Bo to jest jak z płyta CD,podoba ci się singiel,kupujesz płytę i okazuje się ze podoba ci się tylko pare utworów.Ale „Dzieło przypadku” J Archera to naprawdę dzieło przypadku bo wszystkie opowiadania są dobre, i większość z nich to historie z życia wzięte.To swoisty misz- masz obyczajów,zaskakujących ludzkich zachowań,i zaskakujących finałów.Ale czyta się szybko aż trudno się oderwać,i tylko szkoda ze już koniec

fajna, szybka, kilka opowiadań w jednej książce.

fajna, szybka, kilka opowiadań w jednej książce.

Wspaniałe opowiadania mistrza tego gatunku. Od tej książki trudno było mi się oderwać.

Zbiór opowiadań wirtuoza pióra jakim jest Jeffrey Archer, czyta się bardzo przyjemnie.

2041

Od dawna uwielbiam książki Autora, również opowiadania. Ze zbiorem opowiadań zawsze jest tak, że znajdą się w nim historie lepsze i gorsze. "Dzieło przypadku" nie jest wyjątkiem. Całość wypada bardzo dobrze.

Nawet fajne opowiadania

Nawet fajne opowiadania

"Dzieło przypadku" jest chyba faktycznie dziełem przypadku. Zlepek opowiadań o różnej treści i najprawdopodobniej z różnych okresów, połączona w jednej książce bez ładu i składu.

Wygląda to tak, jakby autor wygrzebał z szuflady wszystko co miał, i wrzucił w jeden zbiór. Może miał jakieś zobowiązania w wydawnictwie.

Spokojnie można sobie odpuścić.

Spokojnie można sobie odpuścić.

Jeffrey Archer jest autorem przewidywalnym. Cokolwiek napisze z góry wiadomo, że będzie to co najmniej "bardzo dobre". Tak też jest w przypadku jego najnowszego zbioru krótkich opowiadań i dykteryjek. Co ciekawe, zbiór ten powstał jeszcze przed "I tak wygrasz", bo autor dwa pierwsze rozdziały zamieścił na końcu zbioru w charakterze bonusa. Moim zdaniem był to raczej wypełniacz spowodowany brakiem pomysłów na opowiadania. W Polsce "I tak wygrasz" miało swoją premierę jeszcze przed "Dziełem przypadku", tak więc proces wydawniczy potrafi obrócić w niwecz plany każdego autora. Polecam "Dzieło przypadku" każdemu miłośnikowi Archera, bo poziom jest jak zwykle wysoki.

• Kindle
  • Przeczytane 2021
  • W planach ebook

Dodaj cytat z książki Dzieło przypadku

Video

Video