Wstęp do austriackiej szkoły ekonomii. Wybór tekstów

Okładka książki Wstęp do austriackiej szkoły ekonomii. Wybór tekstów
Dominick T. ArmentanoJörg Guido Hülsmann Wydawnictwo: Instytut Ludwiga von Misesa nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Instytut Ludwiga von Misesa
2019-01-01
2019-01-01
praca zbiorowa

Okładka książki Wstęp do libertarianizmu. Wybór tekstów Stephen P. Halbrook, Henry Hazlitt, Jesús Huerta de Soto, Jörg Guido Hülsmann, Stephan Kinsella, Ludwig von Mises, Robert Murphy, Llewellyn Rockwell, Murray Newton Rothbard, Wilhelm Röpke, James Sadowsky, praca zbiorowa
Ocena 6,4
Wstęp do liber... Stephen P. Halbrook...
Okładka książki Marksizm. Krytyka Ludwig von Mises, Murray Newton Rothbard, Eugen von Böhm-Bawerk
Ocena 6,6
Marksizm. Krytyka Ludwig von Mises, M...

pozycja zdecydowanie wyróżnia się wybitną kompresją zawartych treści. owa kompresja jednak nie odbija się na wartości merytorycznej, wręcz przeciwnie. książkę można uznać za kompilację tekstów w sposób najzwięźlejszy i najprostszy poruszających dany temat.

Bardzo dobry wybór tekstów umożliwiający czytelnikowi zapoznanie się z metodologią i podejściem ASE.

Dodaj cytat z książki Wstęp do austriackiej szkoły ekonomii. Wybór tekstów