Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.00 zł

Splątane marzenia

Denise Hunter Wydawnictwo: Dreams Cykl: Copper Creek (tom 2) Seria: Copper Creek literatura obyczajowa, romans
Honeysuckle Dreams
Joanna Olejarczyk
Dreams
romans romans chrześcijański Copper Creek Denise Hunter beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść religijna
Honeysuckle Dreams
Copper Creek (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Joanna Olejarczyk
Copper Creek

Wciągająca historia.

Książka bardzo mi się podobała. Jest to druga część z serii i przyznaję, że podobała mi się bardziej niż "Brzoskwiniowy świt", mocniej mnie wciągnęła. Muszę jednak przyznać, że była dość przewidywalna i cukierkowa, ale i tak nie żałuję spędzonego z nią czasu. Zamierzam przeczytać następną część.

Sama nie wiem co sądzić o tej pozycji. Książkę czytało się lekko ale jakoś mnie nie powaliła. W każdym tomie opisane są losy bohaterów wiązane. Po drugiej części zaczęłam trzecią ale tamtych bohaterów już mi jakoś nie potrzeba. Kończę trylogię na drugim tomie i tak mi z tym dobrze.

Ten cykl trafił w moje ręce w najgorszym dla mnie momencie. Pozwolił mi się wyciszyć, uspokoić i uwierzyć, że wszystko dobrze się skończy. Cieszę się, że zdecydowałam się zapoznać z twórczością autorki akurat wtedy, gdy potrzebowałam balsamu dla serca i duszy.

Mimo że banalne, przewidywalne, to i tak przy nich wyśmienicie się bawiłam. Takich właśnie powieści...

Chyba nastąpił u mnie objaw przesycenia książkami D. Hunter, bo wyraźnie ta pozycja bardziej od poprzednich wydawała mi się banalna i zwyczajnie mnie nie wciągnęła. Ot, przeciętne czytadło dla zabicia czasu.

Bardzo ładna powieść obyczajowa. Powieść o miłości , przyjaźni, zaufaniu. To kolejna książka autorki jaką miałem okazję przeczytać. Bardzo podobała mi się książka a także okładka , która jest naprawdę zachęcająca , po to aby przeczytać tę wyjątkową książkę.
Polecam

Kolejna wizyta u mieszkańców Copper Creek. Kolejna bardzo spokojna i w sumie przewidywalna historia, w której spory nacisk położony jest na sprawy religii, Boga, wiary i ufności. Ładnie i nieprzytłaczająco więc historię czyta się całkiem przyjemnie.
Czy interesująco?
I z tym moim zdaniem, jest trochę słabiej. Sama historia należy do mniej fascynujących i wciągających niż...

Zapraszam na blog

RECENZJA
51\2019
Denise Hunter – „Splątane marzenia”
II tom z serii Copper Creek
Wydawnictwo: Dreams
Liczba stron: 352
Premiera: 27.01.2019 r.

Po szczęśliwym zakończeniu pierwszego tomu serii Copper Creek, nabrałam ochoty na lekturę „Splątanych marzeń”. Byłam ciekawa jak potoczą się ich dalsze losy bohaterów i czy zaznają w końcu szczęścia. Los okazał się przewrotny i...

Zdecydowanie polecam

• 2019
  • Legimi
  • 2020
  • 2020
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Splątane marzenia