Z powrotem w siodle

Okładka książki Z powrotem w siodle
Ruth Logan Herne Wydawnictwo: Dreams Cykl: Ranczo Staffordów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Ranczo Staffordów (tom 1)
Back in the Saddle
Dreams
2017-09-01
2017-09-01
Emilia Niedzieska

Spokojna saga rodzinna o losach samotnego ojca i jego trzech synów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety nie zaciekawiła mnie ta książka. Przeczytałam ją pobieżnie, ale nic zachęcającego do przeczytania nie mogę o niej powiedzieć.

Ranczo Staffordów do miejsce w którym nawet wydawałoby się przegrany zawodowo i życiowo człowiek może znaleźć schronienie oraz zrozumienie.
Po wielu perypetiach Colt jeden z synów Sama Stafforda wraca na ranczo. Po co? Dobre pytanie, być może po to by uciec od dotychczasowych problemów zawodowych, znaleźć spokój i od nowa znaleźć siłę by powalczyć na giełdzie? Może po to...

Po prostu przyjemna pozycja, która szybko się czyta. 🙂

Miłe czytadełko, chociaż czegoś mi w nim brakowało. Książka podciągana pod kategorię romansu, ale jakoś tak mało tego romansu, a jeżeli już się pojawiał to towarzyszył jakby przeskokom akcji. Do tego czegoś mi brakowało w tej historii, może głębi? Odniosłam wrażenie, że autorka (chociaż może tłumacz nie podołał swemu zadaniu) nie za bardzo wiedziała czy chce pójść właśnie w...

Książka przeniosła mnie w świat, w którym chciałabym się znaleźć. Jest krzepiąca, pozytywna i mądra. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś cennego dla siebie. Zaczarowała mnie. Z przyjemnoscią zaczęłam czytać część drugą :)

Rodzina z przeszłością, męscy, twardzi kowboje i jeszcze twardsze kobiety, prawo Dzikiego Zachodu - coś w sam raz na pochmurny wieczór

Powieść wartościowa i ciepła. Zupełnie inna od tego co jest obecnie lansowane. Zwykli, prości ludzie, piękne krajobrazy i wiara w Boga, której bohaterowie się nie wstydzą.
Potrzebowałam takiej właśnie książki i z przyjemnością przeczytam pozostałe dwie powieści autorki,

Ciekawa książka, wydaje mi się taka typowo "amerykańska" - kowboje, Dziki Zachód, rodzinne historie. Warto przeczytać.

Bardzo dobra lektura na rozpoczynające się wakacje !
Historia o rodzinie, przebaczaniu, miłości, i przyjaźni.
Czyta się szybko i przyjemnie.

• 2019
  • 2018
  • Legimi
  • 2021
  • 2018
  • Chcę w prezencie
  • Romans

Dodaj cytat z książki Z powrotem w siodle