Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

O psie, który wrócił do domu

Patronat LC
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Był sobie pies literatura obyczajowa, romans
A Dog’s Way Home
Data 1. wydania:
2017-05-09
Edyta Świerczyńska
Wydawnictwo Kobiece
optymizm pies pogoda ducha powieść obyczajowa przygoda przyjaźń rozstanie szczęście
A Dog’s Way Home
literatura obyczajowa, romans
Edyta Świerczyńska
Był sobie pies

Oficjalne recenzje i

Z psim przyjacielem żyje się o niebo lepiej

Link do recenzji

Piękna opowieść o przyjaźni człowieka i psa. Sięgając po "O psie, który wrócił do domu" nie wiedziałam, czego powinnam się spodziewać.
Z całą pewnością nie oczekiwałam narracji pierwszoosobowej z perspektywy Belli... A Bella - główna bohaterka to pies! Jednak to właśnie to, że książka pisana jest w pierwszej osobie daje jej cały urok. Psi urok.
Już na początku możemy...

Bardzo dobra książka o tym jak wierny jest pies swojemu panu. Pomaga zrozumieć albo wyobrazić sobie jak myślą i czują psy. Dzięki niej zbliżyłam się ze swoim psem. Bardzo polecam!

Przeurocza historia! Dla fanów ,,Był sobie pies" bardzo polecam!

Wspaniała historia czworonoga, który tak bardzo kochał swojego Pana, że przeszedł długą drogę by do niego wrócić, nigdy nie stracił nadziei, że go znów ujrzy. Książka idealna dla wielbicieli "mokrych nosków".

Mimo że jest to książka dla dzieci to przeczytałam ją. Płakałam jak bóbr. Były momenty, w których miałam ochotę wyrzucić tę książkę i przestać ją czytać, ale mijał jeden dzień i wracałam. Tyle emocji w sobie miałam i przez to ciągle zmieniałam zdanie. A to bardzo dobrze, bo książka mnie poruszyła. Piękna książka. Czytałam z zapartym tchem. W przyszłości przeczytam ją swoim...

Między 6, a 7

Kolejna wspaniała książka o przygodach niesamowitego przyjaciela człowieka jakim jest Bella. Autor ponownie udowadnia jak wielka może być miłość psa do człowieka. Cudownie czyta się książki, których głównym bohaterem jest pies. Polecam tę książkę każdemu . Bardzo ciepła i wzruszająca książka.

Głupotki dla relaksu.Choć ja akurat męczyłam całe dwa tygodnie.

Jedna z b. niewielu książek, których nie zmęczyłam. Nudziarstwo do sześcianu, toporny język, zdania kulawe jakby je sklejał uczniak trzeciej klasy podstawówki. I to niezbyt rozgarnięty.
Ani śmieszne, ani odkrywcze. Odradzam.

Raczej nie czytam literatury obyczajowej. Czytałem tę książkę dawno więc nie pamiętam jej dokładnie, ale wiem, że się przy niej świetnie bawiłem. Piękna i poruszająca historia. Jeśli ktoś się waha nad zakupem tej książki to polecam zakup

• 2019
  • 2020