Był sobie pies 2

Patronat LC
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Był sobie pies (tom 2) Seria: Był sobie pies powieść przygodowa
A Dog's Journey: Another Novel for Humans
Edyta Świerczyńska
Wydawnictwo Kobiece
pies ekranizacja miłość optymizm pogoda ducha powieść obyczajowa przygoda przyjaźń
A Dog's Journey: Another Novel for Humans
Był sobie pies (tom 2)
powieść przygodowa
Edyta Świerczyńska
Był sobie pies

Oficjalne recenzje i

Nowy sens życia

[ 10 ] Link do recenzji

Pierwsza część była wspaniała, dlatego miałam duże oczekiwania co do drugiej. Niestety troszkę się zawiodłam.
Książka jest po prostu kopią poprzedniej, jedynie imiona się zmieniają.
Troszkę łez wylałam na koniec i kilka razy się zaśmiałam.
Czy polecam ? Nie wiem, niby fajne uzupełnienie, ale zupełnie niepotrzebne.

Wzruszyła mnie ta książka, łapie za serce od pierwszej strony i nie puszcza do samego końca. Raczej nigdy się nie dowiemy co pies sobie myśli, ale gdybym miała opisać świat oczami psa, to zrobiłabym to dokładnie tak jak w tej książce, bo było to takie hmm prawdziwe. Trochę smutna, ale też radosna i podnosząca na duchu, taka książka dla wszystkich.

Mimo, że to ten sam pies, to już nie ta samą historia. Mimo, że w pierwszej części się zakochałam, ta również podbiła moje serce. Strasznie podobał mi się wątek psa, który wykrywa choroby, choć wydaje mi się, że przesadzili z ilością osób chorych w tej książkę. Mimo to, nadal ją uwielbiam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przezabawna! Psia przyjaźń i wierność ma moc!

swiatwidzianyksiazkami.blogspot.com

Bailey to niezwykły pies. Jest psem, który odradza się w nowym wcieleniu, aby dbać o swojego pana Ethana. I tak było w pierwszej części, a gdy umiera jego pan, nową misją Baileya (Toby'ego, Ellie, Koleżki) jest opieka nad wnuczką Ethana - Clarity June. Nie jest to łatwe, ponieważ matka Clarity June niechętnie utrzymuje relację z rodziną...

Kontynuacja podróży Baileya , teraz już bez swojego chłopca , ale dalej w poszukiwaniu sensu . Bardzo ciekawa i poruszająca książka , świetnie pokazuje też co dzieje się z dzieckiem wychowywanym bez miłości i odpowiedniego wsparcia . Jednak , żebyśmy nie uznali , że Gloria jest złem wcielonym bez powodu podane są niektóre szczegóły z jej życia np. była bita przez matkę ....

Wspaniała książka, druga część przy której wylałam nie mniej łez niż przy pierwszej. Smutne ale piękne,

2 część o Psie który wraca do żywych w różnych wcieleniach psa. Ale wracał do jedynego opiekunka.
Chwytająca za serce powieść opisana psim językiem.
Ta książka uczy jak i wzrusza.
Polecam wam tą książkę.

Cudowna, wzruszająca powieść, której nie może pominąć żaden miłośnik zwierząt. Czasami zabawna, czasami smutna, przepełniona miłością psa do człowieka.
Jest wiele dobrych książek, które po przeczytaniu szybko się zapomina. Ta na długo pozostanie w mojej pamięci.
Polecam

Wspaniała książka.
Kto po przeczytaniu pierwszej części stwierdził, że wylał dużo łez, to w tej części wyleje ich całe morze.
Jeśli myślicie, że rola naszego kochanego pieska dobiegła końca, to jesteście w błędzie.
W tej części nasz bohater ponownie ma mnóstwo przygód, ale także ma ogromną misję. W nowym wcieleniu poznaje nowy cel swojego życia, którego potrzeba spełnienia...

Dyskusje

• 2019