Był sobie pies 2

Okładka książki Był sobie pies 2 W. Bruce Cameron Patronat LC
Okładka książki Był sobie pies 2
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Był sobie pies (tom 2) Seria: Był sobie pies powieść przygodowa
powieść przygodowa
Był sobie pies (tom 2)
Był sobie pies
A Dog's Journey: Another Novel for Humans
Wydawnictwo Kobiece
2019-09-04
2019-09-04
Edyta Świerczyńska
pies ekranizacja miłość optymizm pogoda ducha powieść obyczajowa przygoda przyjaźń

Oficjalne recenzje i

Nowy sens życia

Link do recenzji

855 266 19

Bardzo zabawna i sympatyczna kontynuacja 1 części.
Polecam.

Niestety spore rozczarowanie, książka jest dużo gorsza od pierwszej części. Odnoszę wrażenie, że pisana na siłę.

Jestem rozczarowana. Po pierwszej części liczyłam na luźną lekturę do kawki, a okazało się, że to bardzo smutna historia. Porzuciłam książkę na 200 stronie, bo nie mogłam dłużej czytać tego smutku i tej patologii w rodzinie głównej bohaterki.

1934

Jakiś czas temu miałam okazję wysłuchać pierwszą odsłonę niezwykłej książki W. Bruce Camerona pod tytułem Był sobie pies. I choć sama powieść była cudowna i przepełniona miłością, to jednak momentami rozrywała moje serducho i znacznie uszczupliła zapas smarkatek. Mimo tych niedogodności nie potrafiłam się jednak oprzeć, by sprawdzić, jak potoczyły się losy Baileya w...

2/10 bo doczytałem do końca, ta książka w porównaniu do poprzedniej to dno a w porównaniu do innych to 3 metry mułu. Autor posługuje się stereotypami na każdym kroku, jakby mu się nie chciało wymyślić dobrej historii i liczył tylko na kasę ze sprzedaży.

Kocham psy.

W zasadzie to zdanie powinno wystarczyć za całą recenzję książki W. Bruce’a Camerona „Był sobie pies 2”. Pamiętam swój zachwyt i rozczulenie, czytając pierwszą część. Później trafiłam jeszcze na dwie inne książki tego autora, (oczywiście też o pieskach), aż wreszcie ruszyłam ze stosu hańby drugą część przygód psa, który kiedyś miał na imię m.in. Bailey.

Drugi...

„Był sobie pies 2” to kontynuacja książki „Był sobie pies”. Zarówno pierwszy jak i drugi tom mają swoją wersję filmową, pierwsza już była, natomiast „Był sobie pies 2” swą wersję kinową będzie miał w październiku bieżącego roku. Niestety nie czytałam pierwszej części książki, ale bez jej znajomości dzięki drugiej części można wyobrazić sobie, co działo się wcześniej. „Był...

Nie myślałam, że znajdę coś lepszego od „Był sobie pies 1”, ale jestem tylko człowiekiem, a człowiek w swoim życiu nie raz się mylił i będzie się mylić ;) Tą część również odsłuchałam w formie audiobooka i już od pierwszych minut słuchałam z największą uwagą. Tak samo jak nasz bohater nie myślałam, że psiak może mieć więcej niż jeden cel w swoim życiu, nie jednego człowieka...

Niezwykle poruszająca książka o więzi jaka się tworzy między człowiekiem, a ich towarzyszem życia - psem. Książka na wielki plus. Zdecydowanie warta przeczytania - jak i również 1. część. Co tu dłużej mówić. Po prostu polecam.

bardzo zabawne i poruszające przygody psa który wie że miłość jest wieczna

• 2019
  • 2020