Chaos

L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Święci Grzesznicy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Ruckus
Data 1. wydania:
2017-05-23
Sylwia Chojnacka
Edipresse
miłość szansa uczucia erotyka seks cierpienie przyjaźń sekrety siostry szczerość kłamstwa
Ruckus
Święci Grzesznicy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Najlepsza książka od dłuższego czasu. Postacie świetnie wykreowane. Przychodzi mi na myśl określenie 'normalni, żywi ludzie' w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Z problemami, przeszłością, popelniajacy błędy itd. Wspaniała pozycja. Szczerze mówiąc to opis mnie wcale nie zachęcił do sięgnięcia po nią. Jakie to było wspaniałe zaskoczenie kiedy zaczęłam czytać i nie mogłam się...

Drugi tom serii zabiera czytelnika w świat kolejnego bohatera ze słynnej paczki z Todos Santos. Poznajemy świat Deana „Szatana” Cole’a i Rose (młodszej siostry Emilie).
Po 11 latach Dean i Rose spotykają się w Nowym Yorku, mieszkają w tym samym budynku, jeżdżą tą samą windą i powoli znowu zbliżajà się do siebie. Los ich nie oszczędzał, a tajemnice jakie skrywają mogą...

Zdecydowanie ciekawsza niż pierwsza cześć. Polecam

Dobra książka, nawet śmiem twierdzić, że lepsza od pierwszej w cyklu. Historia porywa.

Historia Deana i Rosie jest wyjątkowa, bardzo wzruszająca i chwytająca za serce. Mimo trudności jakie pojawiają się na ich drodze do szczęścia, walczą do samego końca. Jak najbardziej jest to książka warta przeczytania i zapamiętania . Ja na pewno o niej nie zapomnę..❤😍😭

Rosie LeBlanc już jako nastolatka zakochała się w Deanie Cole'u, ale on był chłopakiem jej siostry Emilii, a potem ich drogi się rozeszły. Po jedenastu latach Dean ponownie pojawia się w jej życiu, zamierza walczyć i zdobyć jej serce. Dziewczyna ma jednak mało czasu - od dziecka choruje na mukowiscydozę i stara się czerpać z życia garściami, by nie uronić żadnej cennej...

Fajna ale podobała mi się mniej niż pierwsza część ,ale polecam

Wzruszająca i piękna książka. Posiadam 4 części tej serii i mogę szczerze powiedzieć że dzięki nim polubiłam czytać książki.
Polecam, najbardziej dla nastoletnich miłośników romansów.

Kolejna część serii równie dobra jak poprzednia, a nawet może i lepsza? Końcówka dla mnie najbardziej emocjonująca, autorka wprowadziła taki klimat że sama nie wiedziałam jak ta historia się skończy. Trzyma w napięciu do końca. Jak najbardziej polecam.

Druga część "Grzeszników" jeszcze lepsza niż pierwsza, chociaż tamta też mi się bardzo podobała. Tutaj znowu mamy świetne, wyraziste postacie, mamy mrok, napięcie i miłość. fantastyczna, wciągająca historia.

Dyskusje

1 242