Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.20 zł

Podróżniczka

Alexandra Bracken Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Passenger (tom 2) Seria: Imaginatio [SQN] fantastyka, fantasy, science fiction
The Wayfarer
Passenger (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Maciej Pawlak
Imaginatio [SQN]

Po przeczytaniu pierwszego tomu byłam ciekawa i zaintrygowana jak autorka rozwinie tą opowieść. Liczyłam, że ten tom będzie "mięsisty" i wciągnie mnie od pierwszych stron.
Tak się jednak nie stało. Książka była nudna i tak męcząca. Absurdalność niektórych wątków przytłaczała, a bohaterowie którzy ciągle zmieniali zdanie i zaprzeczali sami sobie, doprowadzała mnie do bólów...

Przeczytałam jednym tchem. Nie mogłam się doczekać aż skończę tylko dlatego, że mogłam się dowiedzieć czy Nick odnajdzie Ettę. Uwielbiam Ubóstwiam i żałuję, że nie ma następnej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kontynuacja spodobała mi się o wiele bardziej niż jej poprzedniczka.
Odniosłam wrażenie, iż akcja była bardziej wartka, a postacie lepiej wykreowane. Od początku do końca byłam wkręcona w książkę i z wielką ochotą czekałam na rozstrzygnięcie wątków.
Do mojej oceny bardzo przyczyniła się postać Sophii. Jak mogłam jej nie lubić?! Miała w sobie wszystko to co uwielbiam w...

Na półkach: , , , , ,

Ten tom podobał mi się trochę mniej niż poprzedni. Jakoś mnie nie wciągnął zwłaszcza na początku i pod koniec. Środek był nawet ok, a to raczej rzadko się zdarza. Zazwyczaj to właśnie początek i końcówka jest najlepsza.

Wymęczyłam nie wiem nawet ile mi to zajęło miesięcy. Jak dla mnie całą seria mocno nagłośniona

Jest to bardzo ciekawa książka, z oryginalnym podejściem do podróżach w czasie

Książka mi się podobała tak samo jak i poprzednia. Dodatkową gwiazdka za zakończenie. Niestety miałam wrażenie że momentami mi się dluzyla a czasem chciałam jak najszybciej iść dalej bo coś mnie nie interesowało. Dalej duży plus za wyobraźnię i bohaterów oraz ich relacje. Podobaly mi się też dodatkowe rozdziały na końcu książki.

Książka bardzo mi się podobała. W porównaniu do pierwszej części, fabuła rozwija się wolniej, przez co można chwila mi ją odstawić, ale zakończenie wszystko naprawia! Polecam!

Zakochałam się w twórczości Alex Bracken dzięki jej "Mrocznym umysłom", niestety jej seria "Passenger" nie może się z nią równać, bo zabrakło jej tego czegoś, co by mnie porwało i poruszyło.

"Podróżniczka" jednak bardziej mi się podobała od "Pasażerki" i to głównie ze względu na nowe ekipy podróżnicze, które się wytworzyły. Prawie że romantyczna przeprawa Etty i Nicholasa...

"Podróżniczka" autorstwa Alexandry Bracken to kontynuacja "Pasażerki"

Po przeczytaniu pierwszego tomu miałam, mieszane uczucia więc postanowiłam dać szanse drugiej części.
Jeśli więc chodzi o moją opinię sądzę, że drugi tom jest nieco lepszy, akcja znacznie bardziej wciągająca i szybsza. Jednak ponownie autorka raczy nas masą niepotrzebnych, rozwlekłych opisów, które psują...

• 2018
  • 2019