Komornik III. Kant

Okładka książki Komornik III. Kant
Michał Gołkowski Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Komornik (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Wciąż jest dobrze, choć nieco słabsza od poprzedniej

Wciąż jest dobrze, choć nieco słabsza od poprzedniej

Rozczarowująca po dwóch pierwszych tomach. Jakby autor nie miał pomysłu i napisał ją na siłę. Przykre, bo dwie pierwsze części naprawdę są dobre.

Słabsza niż poprzednia ale również zabawna część 3.
Plusy za humor, lektora i dziwną końcówkę oraz za próbę połatania wszelkich niewyjaśnionych kwestii z poprzednich części.

Słabsza niż poprzednia ale również zabawna część 3.

Dobre zakończenie trylogii, choć dla mnie drugi tom najlepszy.

Dobre zakończenie trylogii, choć dla mnie drugi tom najlepszy.

Trzecia część utrzymała przyzwoity poziom drugiej ksązki, (pierwszą oceniam dość nisko). Dobre zakończenie, nie było przesytu fabuły na koncu jak w Sybirpunku, tego samego autora.

Znowu było ciężko przebrnąć przez początek, bo bohater nie miał od kogo się odbijać. Same jego przemyślenia nie były zajmujące. Podobało mi się nawet samo zakończenie, bo było trochę mniej spodziewane. Przynajmniej nie był to klasyczny happy-end. Muszę przyznać, że ciekawa to była trylogia.

Zaczęłam tę część tylko po to, żeby dowiedzieć się jak autor wybrnie z zakończeniem. Wybrnął ;) Niestety trzeba nieco poczekać do rozwiązania, ale jak już nadchodzi to petarda :) Swoją drogą ciekawe, że powtórzył sie motyw kolejowy z Sybirpunka ;)

W tym finałowym tomie jest tyle akcji, różnych emocji, że aż wycieka z książki to wszystko gdy tylko weźmie się ją do ręki.
Sam finał rewelacja, nie sądziłem żę zostanę zaskoczony a jednak! :)

Sam finał rewelacja, nie sądziłem żę zostanę zaskoczony a jednak! :)

Niesamowite zakończenie cyklu! Wiele treści i wszystko ukończone. Tak naprawdę, kompletna książka, nikt nie może oczekiwać niczego więcej, a jednak...

Kto przeczytał dwa poprzednie tomy i mu się spodobały , przeczyta zapewne i finał. Napiszę tylko , że książka mocna zaskoczy , zarówno na początku , jak i na końcu. Całkiem niedawno wyszła kolejna kolejna książka pod szyldem komornika pt. Arena dłużników. Będzie to również trylogia. Dla graczy polecam grę video - Komornik: Nieskruszony.