rozwiń zwiń

2017-04-02
2017-04-02
38 min.
Magdalena Moltzan-Małkowska

Fajne opowiadanie. Otwiera oczy na niektóre kwestie.

Fajne opowiadanie. Otwiera oczy na niektóre kwestie.

Autorka opisuje młodość bohaterki z Małych wielkich rzeczy. Czemu w oddzielnej publikacji? Bez sensu.

Spodziewałam się opowieści a nie trailera, a tutaj zanim cokolwiek się zacznie to już kończy. Zlepek chaotyczny, nie ma w tym sensu. Nie rozumiem czemu tego nie dorzuli do książki Małe Wielkie Rzeczy.

Czysta reklama książki "Małe wielkie rzeczy" (która była wspaniała), zmarnowane 5 złotych.

to krótkie opowiadanie. Przedsmak "Wielkich małych rzeczy "

to krótkie opowiadanie. Przedsmak "Wielkich małych rzeczy "

Dodaj cytat z książki Blask