Mock

Okładka książki Mock
Marek Krajewski Wydawnictwo: Znak Cykl: Eberhard Mock (tom 6) Seria: Czarny kryminał kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Eberhard Mock (tom 6)
Czarny kryminał
Znak
2016-09-14
2016-09-14

Okładka książki Umarli mają głos Jerzy Kawecki, Marek Krajewski
Ocena 7,2
Umarli mają głos Jerzy Kawecki, Mare...
Okładka książki Róże cmentarne Mariusz Czubaj, Marek Krajewski
Ocena 6,5
Róże cmentarne Mariusz Czubaj, Mar...

Oficjalne recenzje i

Powrót do gry

1414 108 128

Moje pierwsza książka o Eberhardzie. Jego początki jak i moje :P
Postać ciekawa, ciężko ją lubić choć mi się udało. Historia ciekawa, trzymała mnie w napięciu, do samego końca nie byłam pewna co się wydarzy.

Moje pierwsza książka o Eberhardzie. Jego początki jak i moje :P

Polecam

Polecam

Bardzo wciągający tom oraz sprawa. Początek XX wieku, zbrodnia, policja, masoneria, bandyci i prostytutki...mieszanka, która nigdy mi się nie nudzi.

Masoneria- really???. A już było tak dobrze, ostatnie książki po które sięgnęłam były całkiem, całkiem. Ta jest duszna, plugawa, wydziwiona, nie odpowiada mi ten klimat.

Uwielbiam słuchać Pana Marka w wywiadach czy rozmowach. Dlatego sięgnąłem po książkę. Książka to nie to samo. Pan Marek powinien publikować swoje rozmowy...

To było moje pierwsze spotkanie z autorem.
Książka mi się bardzo dłużyła. Zupełnie nis mój klimat.

To było moje pierwsze spotkanie z autorem.
Książka mi się bardzo dłużyła. Zupełnie nis mój klimat.

Że też wczesniej nie trafiłem na tą mega klimatyczna pozycje! Bardzo fajny klimat Wrocławia przed I wojna światowa, brudne ulice, furmanki, alkohol i śledztwo w cieniu masonskich znaków. Gotowy scenariusz na film!

Dużo się dzieje. Najbardziej rozrywkowa część przygód Mocka.
Jest klimat, zagadka, zwroty akcji i tym razem bez zbędnych wstawek.
Jak dla mnie fabuła książki to dobry pomysł na film.

Dużo się dzieje. Najbardziej rozrywkowa część przygód Mocka.
Jest klimat, zagadka, zwroty akcji i tym razem bez zbędnych wstawek.
Jak dla mnie fabuła książki to dobry pomysł na film.

Jest ogień, zakończenie, zaskoczenie, pozytywnie, zaczynam z kolejnym tomem.

Jest ogień, zakończenie, zaskoczenie, pozytywnie, zaczynam z kolejnym tomem.

Ufff.... Skończyłem. Nudna.

Ufff.... Skończyłem. Nudna.