Kup teraz - 3 oferty w cenie od 28.01 zł do 36.81 zł

Niebezpieczna gra

Patronat LC
Joanna Opiat-Bojarska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Aleksandra Wilk (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Czwarta Strona
literatura polska
Aleksandra Wilk (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Oficjalne recenzje i

Leć za ważką!

Link do recenzji

Druga część cyklu z Panią psycholog Aleksandrą Wilk. Pewnego dnia nasza bohaterka odbiera telefon od znajomego lekarza z Łodzi, który prosi ją o pomoc. Do tamtejszego szpitala w ciężkim stanie trafia mężczyzna, który nie wie jak się nazywa, ale za to powtarza w kółko: Aleksandra Chmielewska. Aleksandra decyduje się pomóc znajomemu lekarzowi i jedzie do Łodzi. Tam po pewnym...

Nie rozumiem popularności tak słabo, jak ta, napisanych książek.

czyta się szybko, ale wymaga skupienia

Jak to Opiat-Bojarska - lekko psychodeliczna, czyta się aż za szybko, wsysa człowieka jak odkurzacz. To zwykłe czytadełko, ale raczej z górnej półki w tej kategorii.

Lekka i całkiem sympatyczna powieść kryminalno-obyczajowa, intrygująca, niepozbawiona humoru. Od pewnego momentu może nieco zbyt przewidywalna. Mimo tego całkiem dobra rozrywka na jesienny, domowy wieczór.

Przez pierwsze 200 stron nic się nie dzieje, potem akcja przyspiesza jednak intryga nie zaskakuje.

drugi tom peryprtii symapatycznej pani psycholog Aleksandry, coraz więcej niewiadomych, kolejni bohaertowie,których losy wiążą z młodzieńczym życiem Aleksandry, więc naprawdę jest ciekawie....

Niestety ta czesc podobala mi sie mniej niz pierwsza. Akcja troszke sie wlecze, chociaz koniec jest dosc emocjonujacy. Znow wkurza mnie postac szwagierki. Tym razem akcja dzieje sie w Lodzi, dla mnie miescie blizszym niz Poznan. Wracamy do przeszlosci psycholozki, co szczerze mowiac dla mnie jest troszke naciagane. Kontrastuje z jej dotychczasowym obrazem. No ale......

Miłe zasmoczenie, polski dobry osadzony w naszych realiach kryminał. Ciekawi bohaterowie,wartka akcja. Chętnie sięgnę po kolejne.

Czytałem lepsze pozycje tej autorki, natomiast ta książka tragedią nie jest, ot taka trochę powyżej średniej.

• 2018
  • 2019