Belgravia. Szpieg we własnych szeregach

Okładka książki Belgravia. Szpieg we własnych szeregach
Julian Fellowes Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Belgravia (tom 6) powieść historyczna
34 str. 34 min.
powieść historyczna
Belgravia (tom 6)
Marginesy
2016-07-25
2016-07-25
34 min.
Powieść w odcinkach arystokracja

Jest egoistyczna, zepsuta arystokracja, snobistyczna, aspirująca klasa przedsiębiorców, a teraz także klasa niższa, w służbie u poprzednich. Od nich teraz zależy sukces pierwszych, upadek drugich oraz losy pewnej pary.

• Historyczne
  • 2016