Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Okładka książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
Sherry Argov Wydawnictwo: G+J poradniki
poradniki
G+J
2005-01-01
2005-01-01
Urszula Szczepańska

więcej Więcej

Spodziewałam się, po tej książce czegoś lepszego, a w sumie autorka właściwie nie zaskoczyła mnie niczym nowym jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Może 20latkom przyniesie ona coś odkrywczego, dla mnie jest tylko przeciętna.

Dobra jako poradnik lub mała pomoc w relacjach, ale nie warto bazować na wiedzy z książki aby tworzyć związek. Czy faceci rzeczywiście wolą zołzy? Nie wiem. Faceci się zmieniają, a wydaję mi się, że warto być sobą, znać swoje wartości i nie oglądać się wstecz, a odpowiedni facet sam się znajdzie.

Dlaczego nie wpadła mi w łapy gdy miałam 20 lat? Why? Zaoszczędziłoby mi wiele przykrych sytuacji wynikajacych z dziwnych relacji. A tak musiałam przez lata do słusznych wniosków dochodzić sama. Więc pozycja jak dla mnie 90% nic odkrywczego. Niemniej warto sobie przypomnieć i utrwalić w główce co i jak. Czyli kim jestem w związku, a gdzie jest miejsce faceta, tak aby...

Ta książka ma złą prasę, ale nie jest zła. Pozwala się przywołać do porządku od czasu do czasu.

Książka na pewno nie o tym jak zbudować wartościową relację, związek, prędzej pikantny romans. Ale wiele rzeczy i porad życiowych ogólnie więc na plus.

Dla każdej kobiety,bez względu na wiek.
Czasem dobrze jest przeczytać i tzw oczywistosci. Dlaczego? Bo układają Ci w głowie punkt po punkcie to co i tak wiesz,ale tworzy Ci to Chaos w głowie. I działasz poomacku. I dziwisz się, że nie wychodzi. Chwilami zaboli serce, bo pomyślisz sobie: o głupia ja.
I dobrze, więcej błędu nie popełnisz.
P O L E C A M.

Książkę mogę polecić, choć w połowie miałam wrażenie, że zaczyna się dużo powtarzać. Powiedziałabym, że dla mnie przeciętna. Potraktowałam ją bardziej jako ciekawostkę niż idealny wyznacznik. Oceniam ją na 5, ponieważ może pomoże ona kobietom szukającym rozwiązania swojej sytuacji, które próbują na siłę budować związki z nieodpowiednimi osobami oraz mają niskie poczucie...

Nie dajmy sobie wejsc na głowe drogie panie

Przewrotny tytuł. Nie chodzi o to, żeby być kolokwialnie mówiąc zimną s*** ale pewną siebie, asertywną kobietą nie dającą sobie wchodzić na głowę. Nie po to, żeby chciał ją zdobyć jakiś samiec, jak może sugerować okładka, lecz dla poprawienia komfortu własnego życia.

Warta przeczytania

7 022