Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

G+J
poradniki
Urszula Szczepańska

Mądre i prawdziwe.

Polecam, szczególnie dziewczynom które są zbyt miłe. Ja nie mogę o tej publikacji złego słowa powiedzieć, pomaga popatrzeć na mężczyzn i związki z dystansu.

Książka ciekawa, ale trzeba brać ją z przymrużeniem oka.
Raczej nie wykorzystam porad w życiu codziennym.

Spoko, ale trzeba wszystko co pisze autorka brać przez grube sito.

Przeczytałam do końca ale bardzo się męczyłam żeby to zrobic, jak dla mnie książka słaba. Autorka się powtarza, 6/10

Ciekawa książka, fajnie napisana. Dużo w niej prawdy, ale równie dużo lania wody. Przeczytałam z przyjemnością, ale raczej nie wyciągam z niej żadnych wniosków i nie zmieniam życia ;p

Niby ciekawie napisana, ale w sumie nic odkrywczego.

Obowiązkowa lektura dla każdej silnej kobiety!

Nie wiem skąd popularność tej książki: nudna i oczywistości pisane po 10 razy bo by się skończyły po 30 stronach, lekko nieaktualna.

Przyznam, że od początku sceptycznie podchodziłam do tego tytułu (jak do większości amerykańskich poradników), ale w końcu postanowiłam dać mu szansę. Ogólnie czyta się szybko i lekko. Jedne porady potraktowałabym z przymrużeniem oka, pod innymi z kolei podpisałabym się obiema rękami. Myślę, że od czasu do czasu warto do niego wrócić, żeby nie zatracić siebie w zawiązku.

Dyskusje

6 735