Od złej do przeklętej

Katie Alender Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Złe dziewczyny nie umierają (tom 2) horror
From Bad to Cursed
Data 1. wydania:
2011-06-14
Feeria Young
literatura amerykańska duchy nastolatki klub siostra
From Bad to Cursed
Złe dziewczyny nie umierają (tom 2)
horror
literatura amerykańska duchy nastolatki klub siostra

W książkach z tej serii jest coś niesamowitego, co nie pozwala się od nich oderwać. I tym sposobem zaczęłam czytać jednego dnia o 23, by następnego o 18 ją skończyć, a miałam po drodze to i owo do zrobienia. Praktycznie od razu zabieram się za trzeci tom.

Na pewno lepsza od tomu pierwszego,muszę przyznać.Że to bardzo dobra młodzieżówka.
Książka ,może nie straszna lecz wciągająca.I zachwycająca ,mamy tu tajemniczą księgę.
Tablica OUUJA ,już z pewnością wielu ostrzy sobie smak.
Główna bohaterka ,przyciąga uwagę.
Mamy napięcie,czuć grozę i silne młodzieżowe emocję.

"Od złej do przeklętej" Katie Alender jest równie wspaniała, jak poprzednia część.
Potrafiłam przeczytać nawet 70 stron za jednym razem, co oznacza, że byłam bardzo pochłonięta, chociaż bałam się bardziej niż przy "Złe dziewczyny nie umierają".
Pewnej rzeczy nie mogę do teraz zrozumieć.
Jak to możliwe, że Tashi wiecznie wydawała się taka młoda, choć nie była?
Polecam całą...

Nie wiem czemu, ale narracja w tej książce strasznie mnie odrzuca. A może jednak wiem. Autorka pisze w sposób dziwny. Miesza styl młodzieżowy z jakimiś skomplikowanymi wyrazami z wyższych sfer. Czasami miałam takie: Jezu, kto tak mówi w dzisiejszych czasach. I ta końcówka, ja nie mogę, miałam ochotę rzucić książką o ścianę. Nie dość, że przez ponad połowę w tej książce mamy...

1903

Za sprawą "Od złej do przeklętej" powróciłam do świata rodem z horrorów wykreowanego przez Katie Alender. Pierwsza część mocno mnie zauroczyła, a raczej przestraszyła na tyle, aby na stałe zagościć w mojej pamięci. Nic dziwnego, że miałam dość duże oczekiwania względem kontynuacji publikacji "Złe dziewczyny nie umierają". Większość moich marzeń została spełniona. Z...

Bardzo mocna siódemeczka! Świetna seria, nie tylko dla młodzieży. Jest wszystko: duchy, nawiedzone domy, mrożące krew w żyłach lalki, groza, a do tego wszystkiego dziewczyna, która musi się z tym wszystkim zmierzyć!
Czytając takie książki od razu mam przed oczyma ekranizacje - byłyby rewelacyjne!

Polecam - czyta się lekko i przyjemnie, choć nie brakuje dreszczyku na...

Świetna część. Jest równie wciągająca jak pierwsza, a może nawet bardziej. Jak się do niej "przyssałam" nie potrafiłam się oderwać. Końcówka mnie trochę zaskoczyła, ale pozytywnie. Jak dla mnie mogliby nakręcić z każdego tomu film. Na pewno byłby świetny horror z tego.
Już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę tom 3 i co w nim będzie :D.
Gorąco polecam !

Ledwo skończyłam poprzednią część sięgnęłam po tą. Byłam ciekawa, jak można napisać kilkutomowy horror i nie schrzanić sprawy. Bo bądźmy szczerzy - mało komu taka sztuka się udaje.
Tutaj na szczęście problemu nie było. Z poprzedniej części wspomnianych zostaje (i ma wpływ na dalszą akcję) tylko kilka szczegółów. Całość dotyczy jednak zupełnie innego, nowego problemu - i...

Byłam zaskoczona kolejną częścią serii pt. "Złe dziewczyny nie umierają". Druga część jest niespodziewaną dawką akcji. Koniec tej lektury zostawia ślad, czekając na kolejną część.

Pierwsza część podobała mi się natomiast na drugiej się zawiodłam. Zmiana głównej bohaterki bardzo mnie zdenerwowała, ponieważ to nie była ta sama Lexi. Nie tylko zmienił się jej wygląd ale także zawziętość i charakter. Fabuła książki jest dość niezrozumiała, przez co rodzi wiele pytań. Mimo wszytko miała humor oraz mrok, który pojawił się również w części "Złe...

Dyskusje

• Chcę w prezencie